2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Diyemiyoruz kuzu yasak 😂 oraya grup açtık yazsak hesabımız kalıcı olarak kapanırmış sakın yazmayın 😂
Sanırım 140 üzeriyse kız oluyomuş ah bende heyecandan kaç diye sormadım şimdi aklım başıma geliyo 😂
Siz gidince mutlaka sorunnn
Ya benm oglan hep yuksekti tasikardik bi bebek dedi dogumda hop diye yogunbakima goturduler. Sansima bu da yuksek olsa bile kiz degildir😁😁

Kalp altışı vajinal mi karından mı duyuldu acaba ☺️
Dinletmedi daha erken oldugu icin ama ekrandan gorduk pit pit atiyordu. Karindan bakti once ama kasiktaki kemigin altinda kaldi tam bebek gozukmedi o yuzden, vajinal bakti. O zaman hemen net bi sekilde gorduk bebegide kalp atisinida 😊

Kızlar benim doktorum böyle bi bilgilendirme formu hazırlamış. 3 hafta sonra bunları konuşcaz dersinize çalışın gelin dedi 😂 sizin de işinize yarar diye bende paylaşıyım burdan dedim

Eklentiler

• 8E8F9643-789B-4BBE-8EC4-158305392508.jpeg
    8E8F9643-789B-4BBE-8EC4-158305392508.jpeg
    156,7 KB · Görüntüleme: 75
  • 13AF6D7D-0AC5-4605-B0BD-76FE536BDDCE.jpeg
    13AF6D7D-0AC5-4605-B0BD-76FE536BDDCE.jpeg
    181,6 KB · Görüntüleme: 77
  • B902BEDE-AE02-42AC-AB2D-A0B31030B7B3.jpeg
    B902BEDE-AE02-42AC-AB2D-A0B31030B7B3.jpeg
    138,2 KB · Görüntüleme: 81
L Larissa ben daha detaylı olan nifty testni yaptırmayı düşünüyorum. İkili test her zaman doğru çıkmayabiliyormuş. Benzeri problemleri yaşayanları duydum. Üçlü testide ikiliyi yaptırmamış günü geçmiş olanlara öneriyorlar diye okumuştum ama net bilmiyorum.

L Larissa ben daha detaylı olan nifty testni yaptırmayı düşünüyorum. İkili test her zaman doğru çıkmayabiliyormuş. Benzeri problemleri yaşayanları duydum. Üçlü testide ikiliyi yaptırmamış günü geçmiş olanlara öneriyorlar diye okumuştum ama net bilmiyorum.
Aynen eğer benim doktorum da direk nifty önerirse onu yaptırırım bende diye düşünüyorum. 3 haftam var düşünmek için 😅

Oktivus Oktivus canım diğer grupta yazdıklarını yeni gördüm ne oldu dış gebelik miymiş 🥺
Cok kucuk emin olamadi doktor. Ama saglikli bi gebelik degil dedi. Kan aldi kan sonucuna gore karar vericek. Dis gebelikse bi igne varmis onu yapip dusmesini beklicez dedi. Kimyasal gebelikse kendi de dusebilir bi ilac da verebiliriz dedi.

Cok kucuk emin olamadi doktor. Ama saglikli bi gebelik degil dedi. Kan aldi kan sonucuna gore karar vericek. Dis gebelikse bi igne varmis onu yapip dusmesini beklicez dedi. Kimyasal gebelikse kendi de dusebilir bi ilac da verebiliriz dedi.
Allah allahhh. Bu kadar çabuk bi işlem yaptırmasan mı canım dış olduğu kesinleşmeden. Sağlıksız gebelik denilip gelişen bebekler oldu bi çok grupta

Allah allahhh. Bu kadar çabuk bi işlem yaptırmasan mı canım dış olduğu kesinleşmeden. Sağlıksız gebelik denilip gelişen bebekler oldu bi çok grupta
Hanuz bi islem yaptirmadm. Sonuclar cikicak pazartesi bi kez daha bakilcak. Yine kan vericem. Sonra nolcak blmiorum cok karisik hic bisey anlamadm kesik kesik doktorun soyledikleri de

X