2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Cok kucuk emin olamadi doktor. Ama saglikli bi gebelik degil dedi. Kan aldi kan sonucuna gore karar vericek. Dis gebelikse bi igne varmis onu yapip dusmesini beklicez dedi. Kimyasal gebelikse kendi de dusebilir bi ilac da verebiliriz dedi.
Bence biraz daha bekle keseyi göremedi mi rahim içinde

Bence biraz daha bekle keseyi göremedi mi rahim içinde
Hatrlamiorum ki ama cok uzun uzun bakti. Sol tarafa aleti getirip burda agri var mi diye sordu. Saglikli gorunmuyo deyince zaten aglamaya basladm sonrasinda ne dedi cok net degil

Hatrlamiorum ki ama cok uzun uzun bakti. Sol tarafa aleti getirip burda agri var mi diye sordu. Saglikli gorunmuyo deyince zaten aglamaya basladm sonrasinda ne dedi cok net degil
Dış gebelik olsaydı göremezdiki keseyi. Kimyasaldada kese oluşmuyor.

Anladım ama canını sıkma lütfen neler okuyoruz burda sağlıklı değil diyip aslında sağlıklı gebelik yaşayanlar çok var eğer öyle bir durum varsa bile her şey kader, ben de 5.haftamda görmüştüm keseyi doktorum rahim içinde kesen var dış gebelik değil dedi o yüzden sordum keseyi tüpte mi gördü de öyle dedi ama hatırlamıyorsun. Her yaşadığımız şeyin bir anlamı, sebebi var emin ol hakkında hayırlısı ne ise o olacaktır zaten üzülmemeye çalış💛

Anladım ama canını sıkma lütfen neler okuyoruz burda sağlıklı değil diyip aslında sağlıklı gebelik yaşayanlar çok var eğer öyle bir durum varsa bile her şey kader, ben de 5.haftamda görmüştüm keseyi doktorum rahim içinde kesen var dış gebelik değil dedi o yüzden sordum keseyi tüpte mi gördü de öyle dedi ama hatırlamıyorsun. Her yaşadığımız şeyin bir anlamı, sebebi var emin ol hakkında hayırlısı ne ise o olacaktır zaten üzülmemeye çalış💛
Sagol canim sizler saglikla alin insallah kucaginiza

Ah canım benim.. İnşallah mucize olur. Daha henüz tüpte de rahimde de görmesi için çok erken. İnşllah tembel bir miniktir birden artar değerlerin.

L Larissa aaaa bende geldim hepiniz buradaymışsınız canım beni de ekler misin,
İstanbul
yaş 29 ilk çocuk
26.05.2022 beklenen doğum
5+0 kese ve bebeği gördük
Kalp atışı için bu hafta gideceğiz inşallah canım kızlar

Sevgili mayıs annelerii
inşallah topiğimiz hepimize uğurlu gelir, sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız. :nazar:
Tablomuzu oluşturup eklemeye başlıyorum :KK200:

HAMİLE ADIYAŞBEKLENEN DOĞUM TARİHİKAÇINCI ÇOCUKKESE GÖRMEKALP ATIŞIŞEHİRCİNSİYET
K kendimiseviyorummm 2802.05.20221.6+26+2İSTANBUL
@maviben3810.05.20222.5+07+0ÇANAKKALE
@Dh1209102910.05.20221.5+16+2ADANA
L Larissa 2911.05.20221.4+26+6İSTANBUL
@Atalanteda2517.05.20222.5+46+3ANKARA
@ilaydaylm22621.05.20221.4+35+6ANTALYA
Kadindiyorki Kadindiyorki 2924.05.20221.4+66+0
Z Zynpada 2825.05.20221.4+5DİYARBAKIR
Topik e ekleyince ne oluyor affedersiniz bilmediğim için soruyorum kısmetse bende 23 Mayıs'ta bebeğime kavuşucam🙏

X