2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Canımmm çok üzgünüm 🥺 daha yeni bitti benim cezam yeni yazabiliyorum o yüzden.. ne yaptın başka doktora daha gittin mi? Ama bu 2. Kere yaşanıyorsa bencede kesinlikle bi genetik test yaptır bencede. Belki çok basit bir sebepten kaynaklanıyor. Bunca sıkıntıyı bir daha yaşamazsın umarım sağlıklı gebeliklerin olur canım benim 🙏🏼
Hoşgeldin cnm bir daha da ceza alma bence değmez...Başka dr gittim çok farklı birşey çıkmadı kese normal yolk kesesi düzgün bebek var görünüyor ama atış yok.bir hafta beklesek olur mu edince bekleyelim dedi ama çok umutlu gelmeyin dedi olursa mucize olur diyorum Allahtan umut kesilmez ne gelirse artık razıyım ama beklemeden kürtaja girmek istemedim hayırlısını diliyorum ve dua bekliyorum

Hoşgeldin cnm bir daha da ceza alma bence değmez...Başka dr gittim çok farklı birşey çıkmadı kese normal yolk kesesi düzgün bebek var görünüyor ama atış yok.bir hafta beklesek olur mu edince bekleyelim dedi ama çok umutlu gelmeyin dedi olursa mucize olur diyorum Allahtan umut kesilmez ne gelirse artık razıyım ama beklemeden kürtaja girmek istemedim hayırlısını diliyorum ve dua bekliyorum
ah canım benim allah yardımcın olsun çok zor yaşamayan anlamaz heralde allahtan ümit kesilir mi hiç mucizelere inanmak zorundayız umarım güzel haber verirsin bize 1 hafta sonra dualarımız seninle

Canım aklım sende, inşallah güzel haberler gelir mucize olur. Eğer kayıp varsa bile mutlaka genetik yaptır, çözümü çok basittir harab etme kendini

Kuzuucum hoşgeldin ☺️
Bir hafta 10 gün bir dolsun da bakalım inşallah iyi haberler veririm kızlar. Tüm belirtilerim devam ediyor hala göğüsler dolu Halsizlik uykulu hal hafif baş dönmeler devam. Nasipte var ise benimle kalır yok ise yapacak bir şey yok demek derim. Genetik aklımda en azından neden olduğunu öğrenmek istiyorum yoksa sürekli kendimi suçluyacağım.

Gittiğim dr görüntüleme cihazları oldukça iyi ve yaşadığım şehirde en iyi dr. Tekrar bir sr gitmek aklımda ama umudum kalmadı. Sebeb söyleyemiyorlar genetik bölümüne gidip araştırılmasını önerdi fakat benim buna çok niyetim yok artık bu defteri tamamen kapatmayı planlıyorum olmayınca olmuyor demekki.Allah verdiğine uzun sağlıklı ömür versin 😔😔
Aynı şeyi yaşadım aralık ayında. Kalp atışı karından hiç duyulmadı. Vajinal duyuldu sonraki hafta tamamen bitti. 2 ayrı doktora gittim aynı şeyi dediler kürtaj oldum. 4 Ay sonra kimyasal gebelik geçirdin tekrar. Sonrasında genetik ve pıhtılaşma testleri yaptırdım. Meğer pıhtılaşma varmış. Şimdi çok şükür tekrar gebeyim. 8. Haftamız iğne kullanıyorum.basindan beri adete 5 gün kala kanda öğrendim hemen iğneye başladım. Rabbim nasip ederse bu kez sağlıklı başladık. Yani hicbir şey için olumsuz düsünmeyin. Tekrar nasip olacak inşallah ama testleri yaptırın

Canımmm çok üzgünüm 🥺 daha yeni bitti benim cezam yeni yazabiliyorum o yüzden.. ne yaptın başka doktora daha gittin mi? Ama bu 2. Kere yaşanıyorsa bencede kesinlikle bi genetik test yaptır bencede. Belki çok basit bir sebepten kaynaklanıyor. Bunca sıkıntıyı bir daha yaşamazsın umarım sağlıklı gebeliklerin olur canım benim 🙏🏼
L Larissa canım benim hoş geldin çok üzüldüm ya öyle birden gidince sen 💛🥰

Yaa. Olay çokk saçma yere geldi ya. Gereksiz bir durum oldu . Keşke böyle olmasaydı
İnanılmaz saçma yere geldi hemde. Burda sağlık sorunlarımızı mı yarıştırıcaz yani herkesinki kendine en kötü. o kadar saçmaydı ki. Karşılık verince şikayet oluyor, o yüzden karşılık vermem bundan sonra direk şikayet bende 😂

Soldan bir sertlik ile kendini hissettiriyor zaten kesem de sola yakındı daha bir buçuk aylıkken şişkinliğimle birleşince kendimi 5 aylık gibi hissetmeye başladım😄 daha kalp atışını duyup bebişimi de görmedim pazartesi günü gideceğim inşallah güzel haberlerle gelirim, sen de durum nasıl miniğinle aran nasıl 🤰

Soldan bir sertlik ile kendini hissettiriyor zaten kesem de sola yakındı daha bir buçuk aylıkken şişkinliğimle birleşince kendimi 5 aylık gibi hissetmeye başladım😄 daha kalp atışını duyup bebişimi de görmedim pazartesi günü gideceğim inşallah güzel haberlerle gelirim, sen de durum nasıl miniğinle aran nasıl 🤰
İnanılmaz ama benim göbeğim var 😂 o kadar da kg kaybım oldu ama göbeğim var ya pantolonlarım falan sıkıyor. Ayyy pazartesi çok güzel bi ses duyucaksın inşallahh videoya almayı unutma açıp açıp ağlama garantili 😅 benim de kontrolüm yarın bakalım ne durumda benim minnak 😍

İnanılmaz ama benim göbeğim var 😂 o kadar da kg kaybım oldu ama göbeğim var ya pantolonlarım falan sıkıyor. Ayyy pazartesi çok güzel bi ses duyucaksın inşallahh videoya almayı unutma açıp açıp ağlama garantili 😅 benim de kontrolüm yarın bakalım ne durumda benim minnak 😍
O göbek bende de var ya pantolon giyemiyorum daha şimdiden elbise, eşofman derken hamile taytı na geçişim inanılmaz hızlı olacak da dişimi sıkıyorum 😅 ayy inşallah duyarız kuzum tek stresim o şu an 🙏🏻 rahatındadır minnağın annesi yarın yaz mutlaka miniğinden haberler getir bize 🥰❤️

O göbek bende de var ya pantolon giyemiyorum daha şimdiden elbise, eşofman derken hamile taytı na geçişim inanılmaz hızlı olacak da dişimi sıkıyorum 😅 ayy inşallah duyarız kuzum tek stresim o şu an 🙏🏻 rahatındadır minnağın yarın yaz mutlaka miniğin den haberler getir bize 🥰❤️
Ben dayanamadım lcw onlinedan söyledim. Mağazada inanılmaz pahalııı, hani normalde giyecek olsam neyse de hamile kıyafetine o kadar vermek istemedim açıkçası😂 bence direnme geç aman nolcakmış girdik triplere artık 😂
Yazıcam kuzum mutlaka 😍😍

Ben dayanamadım lcw onlinedan söyledim. Mağazada inanılmaz pahalııı, hani normalde giyecek olsam neyse de hamile kıyafetine o kadar vermek istemedim açıkçası😂 bence direnme geç aman nolcakmış girdik triplere artık 😂
Yazıcam kuzum mutlaka 😍😍
Seni mi kıracağım canım yarın isteyeyim ben de değer mi bu eziyete düğme kapatamıyorum 😅🤰tamamdırrr bekliyorum dört gözle 😍🙏🏻

Bence de bekle canım benim. Nerden bilebiliriz bir mucize olmayacağını. Hamilelik bile bir mucize değil mi? İnşallah çok güzel haberler alırsın inşallahhhh🙏🏼

X