2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Haklısın gerçekten bu böyle tamam canım inşallah duyarım ve çekerim

Böyle gün saya saya bitircez herhalde 9 ayı benmde 8. Haftada gel dedi haftaya salı gideceğim şimdiden gün sayıyorum
Ah ben ilk gittiğimde 6.haftaydı 8,10,12. Haftalar 2 haftada bir gitmiş olucam sonra aylık gitmeye başlayacağım 2 haftada bir gitmek yine bir dereceydi ayda bir nasıl geçicek günler şimdiden düşünmeye başladım

Kızlaarrr geldiiim, duyduk kalp atışını çok güzeldi çoook bir sorun yok dedi midem için ilacımı da aldım haftaya kontrol hakkımda tekrar çağırdı enfeksiyon, tiroid tahlilleri yaptım bakalım artık daha sonra ayda 1 olacak kontroller L Larissa a e artık beni de 6+5 kalp atışı olarak listeye ekleyebilirsin canım benim

Benm kanamada olduya ben biraz anksiyetik oldum. Bi tık rahatlarm 12 haftamın bitince. 12 ye kadar iki haftada bir giderm kesin ben eşim bile eve kalp atışı dinlemek için cihaz bakmış. Dedim delirmeyelim

Ayyy çok şükür canım benim çok sevindimm Evet benim de bir sonraki kontrolümü 3 hafta sonraya vermişti tarama testleri için muhtemelen senle de onları konuşur bi dahakine. İnşallah testlerde temiz çıkarr. Hemen güncelliyorum

Olabilir kuzum çok teşekkür ederim

Ohh çok şükür canım gözünüzaydın sonuçlarında tertemiz çıksın inşallah

Benm kanamada olduya ben biraz anksiyetik oldum. Bi tık rahatlarm 12 haftamın bitince. 12 ye kadar iki haftada bir giderm kesin ben eşim bile eve kalp atışı dinlemek için cihaz bakmış. Dedim delirmeyelim
Ev tipi cihazlar sanırım 16.haftadan sonra daha net sonuç veriyormuş burda bir yerde denk gelip okumuştum. Akıl sağlığımızı kaybetmediğimiz gebelikler geçirelim inşallah

Hayırlı uğurlu olsun çok sevindim sizin adınıza kalp atışını karın ultrasonuyla mi duydu yoksa vajinal ultrasonla mi duydu acaba?

Çok sevindim sizin adınıza Karın ultrasonuyla mi duyuldu kalp atışı??
çünkü benimkinde karindan ultrasonla bakıldı kalp atışı var ama duymak için erken dedi. Vajinalden bakmadı. Onceki düşüğümde vajinal ultrasonla kalp atışı bakilmisti da kafam karıştı

Teşekkür ederimBenim önce vajinal ultrasonda baktı ordan dinleyemedi sonra karından daha iyi duyarım dedi gerçekten de orda daha netti kalp atışları kaçıncı haftadasınız siz?

Teşekkür ederimBenim önce vajinal ultrasonda baktı ordan dinleyemedi sonra karından daha iyi duyarım dedi gerçekten de orda daha netti kalp atışları kaçıncı haftadasınız siz?
Benimki sata göre 6 + 3 günlük .karin ultrasonda kalp atışı görünüyor ve ölçümde 5 +6 günlük olduğunu söyledi . Haftaya tam oluşmuş olur dedi. Insallah bebekte gerilik yoktur. Bu durumu yasayan var mı bilemem

Bundan sonraki kontrollerde artık karından duyulacak hale gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…