2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Canım cennet hurması normal hurmadan çok farklı o yüzden yemek yasak değil diye biliyorum Daha öncede bakmıştım yararı bile var ben istediğimde yiyorum sende ye gitsin

Canım cennet hurması normal hurmadan çok farklı o yüzden yemek yasak değil diye biliyorum Daha öncede bakmıştım yararı bile var ben istediğimde yiyorum sende ye gitsin
Aynen aynen baya da faydalıymış bende baktım netten de ismi hurma olunca işte emin olamadım çok saçma ama sen sade mi yiyosun belki senin tarzında hoşuma gider öyle denerim ben tahin ceviz döküp

Ayy şaka gibi dün özellkle kısır çekti diye canım çıkıp yeşillik aldım bil bakalım noldu yapamadım tembellikten şimdi iyi gaz verdin banaa
Bende kaybettim doyma hissi neydi yok o gitti

Aynen aynen baya da faydalıymış bende baktım netten de ismi hurma olunca işte emin olamadım çok saçma ama sen sade mi yiyosun belki senin tarzında hoşuma gider öyle denerim ben tahin ceviz döküp
Valla ben bu zamana kadar hiç yemiyordum faydalı diye yemeye başladım ya senin gibi ya da çok çok olmuşsa sade yiyorum canım başka türlüde mi yeniyor acaba belki bilen yazar

Kızlar kızlar e bebekte baya indirm vardı. Bi gezelim diye gidip ana kucağı prk yatak ıvır zıvır aldık çok güzelllllllller.
Çok iyi olmuş içlerinde bebişin olduğu günleride görürsünüz inşallah bende online bakmıştım ana kucağı nuna leaf indirimdeydi sanki yarın fırsat olursa gidip bakarız demiştik siz hangilerini tercih ettiniz?

Nuna leaf aldık bizde bayadır takipteym hiç böyle inmemişti. Joie de park yatak aldık. Aslında biz çok erken bişey almayalım diyorduk ama snra indirimi kaçırmayalım dedik biraz da heveslendik sanırım diğerler ıvır zıvır aldıklarmn.

Ya gerçekten eli boş çıkmak mümkün değil ben de dayanamıyorum taşınma işi var büyük parçalar için onu bekliyorum aslında o durduruyo beni yoksa ohoooooo

Ya gerçekten eli boş çıkmak mümkün değil ben de dayanamıyorum taşınma işi var büyük parçalar için onu bekliyorum aslında o durduruyo beni yoksa ohoooooo
Bzde çocuk doğduktan birkaç ay snra kendi evimize geçeceğiz odasını oraya saklıyorum ama şimdilik bir sürü ihtiyaç var.

Yaklaşık 10 gündür her gün yiyorum 1 tane çok şükür bir şey yok iyiyim doktora sordum mu sormadım mı hatırlamıyorum

Yaa bulantılar bitip iştah açlması dönemine girmişssin ne güzel maşallah boşver bulantn olmasn da sen kendni frenlersin çok aşrya kaçmazsın. Benmde buşantılar bitti şükür ama iştahım hamlelkten öncekyle aynj

Yaklaşık 10 gündür her gün yiyorum 1 tane çok şükür bir şey yok iyiyim doktora sordum mu sormadım mı hatırlamıyorum
Şöyle bi yazı gördüm doktora sorana kadar yemicem
o iştah açılması bulantılar gibi bi anda geliyo ya gerçekten sana da gelmesi yakındır kuzu. Valla kilom şuanda olması gerekenden az olduğu için sıkıntı yapmıyorum ama çok hızlı kilo alırsam bi dur derim

Eklentiler

• 17362224-333B-40B2-949B-916699F8ED0B.png
    241,2 KB · Görüntüleme: 37

Eklentiler

• A0F91037-ECF1-4011-9015-85A6F6E13545.jpeg
    155,8 KB · Görüntüleme: 33
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…