2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Protein ve ben☠️ hala mümkün değil hala içim almıyor ne yumurta ne süt ne yoğurt nolacak böyle bilmiyorum korkuyorum dişlerim falan dökülmesin neler duydum🥴
Yoğurt süt kefir hepsi benden sorulur😆 el yapımı hepsini yiyip içiyorm. Ama et dedinmi🙄 kokusu bile kötü. Benm herşeyin üstüne yoğurt döküp yiyesm geliyor. Yağlı salçalı şeyler cnm istemiyor.

İnanın bende anlamadım ve ilk defa duydum böyle bir şey başka yaşayan duyan var mı diye merak ettim açıkçası haftaya bir de devlete gitmeyi düşünüyorum bu sorunu da bahsedicem böyle bir şey mümkün müdür diye
Teşekkür ederim cevabınız için 🙏
Yani bebek rahimin icinde hatta plesantanin icinde ve ultrason plesantaninda icini gosteriyor pek bi anlam veremedim o yuzden.

Kızlar eşim ilk doğum günümde böyle hediyelerin olduğu bi kutu hazırlamıştı. İlk yaş günümden itibaren hediyeler var içinde 🙈 tabi o zaman çıtırım daha 22 yaşındayım 22 hediye vardı 😂 neyse içinden ilk yaş günlerimin hediyelerini aldım işte bunlar bana bi duygulanma geldi 🙋🏻‍♀️ Şimdi bizim kızımız kullancak, çerçevede de benim bebeklik fotom var artık içine bizimkinin fotosu olcak ay yazarken ağlıyorum 😢

Eklentiler

• 5F547A9D-09F0-4229-A8BE-CD616592B484.jpeg
    5F547A9D-09F0-4229-A8BE-CD616592B484.jpeg
    108,6 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar eşim ilk doğum günümde böyle hediyelerin olduğu bi kutu hazırlamıştı. İlk yaş günümden itibaren hediyeler var içinde 🙈 tabi o zaman çıtırım daha 22 yaşındayım 22 hediye vardı 😂 neyse içinden ilk yaş günlerimin hediyelerini aldım işte bunlar bana bi duygulanma geldi 🙋🏻‍♀️ Şimdi bizim kızımız kullancak, çerçevede de benim bebeklik fotom var artık içine bizimkinin fotosu olcak ay yazarken ağlıyorum 😢
Eşinin duygusallığı ben şok😆 bana böyle bişey yapsa anlayamadım diyip açıklama beklerm. Hamilemsn diye sorarm😆

Harbiden yaaa
Romantizmde çağ atlamış adam tebrikkk ediyorummmm👏👏👏
Sen de ağla tabi hakkındır🥰😂 çok duygulu

Eşinin duygusallığı ben şok😆 bana böyle bişey yapsa anlayamadım diyip açıklama beklerm. Hamilemsn diye sorarm😆
Taaaaaa 8 yıl önce ilk doğum günüm falan sevgiliyiz tabi adam üstüne numaralamış 1-2-3 yaş diye 😂 yanında olamadığım her doğum günü için diyerek başlayınca al sana açıklama 😂 tabi o eski halinden eser yok şimdi :KK70:
Harbiden yaaa
Romantizmde çağ atlamış adam tebrikkk ediyorummmm👏👏👏
Sen de ağla tabi hakkındır🥰😂 çok duygulu
şuanki gardiyanımız ama 😂 8 sene önce romantikmişsin dedim of neler var içinde neleerrr 😂

Taaaaaa 8 yıl önce ilk doğum günüm falan sevgiliyiz tabi adam üstüne numaralamış 1-2-3 yaş diye 😂 yanında olamadığım her doğum günü için diyerek başlayınca al sana açıklama 😂 tabi o eski halinden eser yok şimdi :KK70:

şuanki gardiyanımız ama 😂 8 sene önce romantikmişsin dedim of neler var içinde neleerrr 😂
Eşimi 12 yaşından beri tanıyorum bana yapmaya kalksa 12 hediye yine karlı benmki😆

X