2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Kızlar kaç kilo aldınız benim 4.aydan sonra hızlanmaya başladı sanki henüz yağ krem vs kullanmıyorumda ama emzirme sütyenlerine geçiş yaptım mecburi

Kızlar kaç kilo aldınız benim 4.aydan sonra hızlanmaya başladı sanki henüz yağ krem vs kullanmıyorumda ama emzirme sütyenlerine geçiş yaptım mecburi
2 kilo vermiştim henüz hiç almadım Krem bende henüz kullanmadım artık yavaş yavaş kullanmaya başlayacağım

7.haftadan beri lekelenmelerim devam ediyor aranızda ben gibi olan var mı inşallah sağlıkla kucağımıza alırım miniğimi bizim kız nazlı olacak heralde

7.haftadan beri lekelenmelerim devam ediyor aranızda ben gibi olan var mı inşallah sağlıkla kucağımıza alırım miniğimi bizim kız nazlı olacak heralde
Canım benim 1 kez 1 damla oldu sadece ama onun için bile progestan vermişti doktorum. Kanama alanı falan da yoktu. Sonrasında hiç olmadı ama yine de devam ediyoruz. Serviks uzunluğunu ölçtü geçen muayenede 32 mm gayet güzel dedi yine de kesmedik progestanı doğuma kadar devam heralde sen kullanıyor musun peki progestan?

2 kilo vermiştim henüz hiç almadım Krem bende henüz kullanmadım artık yavaş yavaş kullanmaya başlayacağım
Ne güzel maşallah ben su içsem yaradığı için 4 kilo aldım yağ krem vs arayışındayim özellikle yemekten sonra baya geriliyor karnım başlamak lazım artık

Benimde kanamalı geçti bu zamana kadar sürekli doktora gitmem gerekiyordu illaki bende korkudan yürümeyi bile kestim gezmiyorum bile doğru düzgün ama acilde bir doktor vücudun her adet döneminde bunu yapabilir bazılarında olabiliyor demişti ama umarım tekrarlamaz psikolojik olarak çok yıpratıyor gerçekten.

Evet kullanıyorum progestan benim zaten tüp bebek olduğu için uzun süre günde 2 kez vuruldum fitil de dahil şimdi haftada bir iğnesini oluyorum sadece son gidişlerimde içeride kanama alanı vs de yoktu çok şükür

Evet olmasa daha iyi tabi ama insan buna bile bebek iyi olsun da yeter diyor

Ne güzel maşallah ben su içsem yaradığı için 4 kilo aldım yağ krem vs arayışındayim özellikle yemekten sonra baya geriliyor karnım başlamak lazım artık
Benim yoğun bulantı ve iştahsızlığım olduğu için çok uzun zaman su bile içemedim ki yarasınaynen akşamları özellikle biraz daha büyük ve gergin oluyor

Evet olmasa daha iyi tabi ama insan buna bile bebek iyi olsun da yeter diyor
Tabiki öyle sağlıkla kucağımıza alacağımız günlere kavuşuruz inşallah
Benim yoğun bulantı ve iştahsızlığım olduğu için çok uzun zaman su bile içemedim ki yarasınaynen akşamları özellikle biraz daha büyük ve gergin oluyor
Benim hiç bulantım olmadı sanırım şanslı azınlıktanım ama tatlı olan hiç birşeyi fazla yiyemedim canım istemedi

Benim de bulandım olmadı hiç tatlı da ekşi de istemedim hamur işi ve dolma çok istedim hala da aynı tam kilo yapacak şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…