2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Kızlar cinsiyetleri kaçıncı hafta da öğrendiniz ben 13 +6 günlük hamileyim doktor çok erken dedi 16-18'ci haftalar arası gel dedi :KK43:
11. Haftada yanlış tahminle birlikte 15+1 de öğrendim 😊 hepimiz bu civarlarda öğrendik aslında doktorunuz biraz garantici davranıyor heralde siz biraz daha erken gidin bi şey olmaz 😂

Kızlar eşim ilk doğum günümde böyle hediyelerin olduğu bi kutu hazırlamıştı. İlk yaş günümden itibaren hediyeler var içinde 🙈 tabi o zaman çıtırım daha 22 yaşındayım 22 hediye vardı 😂 neyse içinden ilk yaş günlerimin hediyelerini aldım işte bunlar bana bi duygulanma geldi 🙋🏻‍♀️ Şimdi bizim kızımız kullancak, çerçevede de benim bebeklik fotom var artık içine bizimkinin fotosu olcak ay yazarken ağlıyorum 😢
Ne kadar güzel bir düşünce. Nasıl güzel nasip olmuş. Çok şükür. Ağzınızın tadı hic bozulmasin insallah. Bebisle dâha da tatlansın 🥰

Dün ilk doz aşımı vuruldum kızlar. Şimdilik bir sorun yok. Umarım böyle gider. Endişeli de olsam yaptım sonunda :)
Ben de olcam haftasonunu geçirip gezmelerden geri kalmim diye😂 diye diye covid olmimda allahımm
İlk doz sadece kol ağrısı yapıyodu kuzuu benimki 2. Doz olcak ondan tırsıyorum biraz 😑
Ne kadar güzel bir düşünce. Nasıl güzel nasip olmuş. Çok şükür. Ağzınızın tadı hic bozulmasin insallah. Bebisle dâha da tatlansın 🥰
inşallah canım benim çok sağol hiçbirimizin bozulmasın 🌸💓💓

Kızlaarr biz geldiikk bugün yoğundu ilk defa haftasonu gittik 1 saat geç girdik ancak fırsat bulup geldik bizim pipi kaybolmamışş oğluşumuz geliyor🐣🙈😂 çok şükür herşey yolunda. 23 aralıkta detaylı ultrason randevumuz var o zaman gideceğizz🥰
Canıım hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallahhh 💙💙 bizim de 9 aralıkta bi kontrol daha var sonra detaylıı. Sen tecrübe ediceksin önce 😍

Kızlaarr biz geldiikk bugün yoğundu ilk defa haftasonu gittik 1 saat geç girdik ancak fırsat bulup geldik bizim pipi kaybolmamışş oğluşumuz geliyor🐣🙈😂 çok şükür herşey yolunda. 23 aralıkta detaylı ultrason randevumuz var o zaman gideceğizz🥰

Gözünüz aydın canım🧿💙 sağlıkla gelsin inşallah🙏 Pipi kaybolmamış mııı😂😂 ayy detaylı da çok heyecanlı:halay:

Bizim de Şafak 4😎

Gözünüz aydın canım🧿💙 sağlıkla gelsin inşallah🙏 Pipi kaybolmamış mııı😂😂 ayy detaylı da çok heyecanlı:halay:

Bizim de Şafak 4😎
Sağol canım amin inşallah🥰🥰 ay yok yerinde duruyordu😂😂😂
Bizim ilk ya herşeyi çok heyecanlı🙈😅
Şafaklar bir bitiyor bir başlıyor artık saya saya bir hal olacağız doğurana kadar😂😂

Kızlar hamilelikte hurma yemek yasak ya, cennet hurması yemek yasak mı ya bazıları trabzon hurması da diyor. Şöyle bi tahin cevizle yesem diye geçiyo gözümün önünden 😂 ama yanlış bi şey yapmış olmiyim diye yemiyorum. Doktora gidicek olan da sorabilir mi acaba? Benim kızın sevincinden aklım gitti o gün her şeyi unuttum 😂

Kızlar hamilelikte hurma yemek yasak ya, cennet hurması yemek yasak mı ya bazıları trabzon hurması da diyor. Şöyle bi tahin cevizle yesem diye geçiyo gözümün önünden 😂 ama yanlış bi şey yapmış olmiyim diye yemiyorum. Doktora gidicek olan da sorabilir mi acaba? Benim kızın sevincinden aklım gitti o gün her şeyi unuttum 😂

Bence bi parçadan bişey olmaz ya kızın canı çekmiş hele😍😍

Ben doymuyorum ya bezdim açlıktan mutfaktan çıkamıyorum niye böyle🙄🤩
Ben artık kendimi kaybettim sanırım 😐 sabahtan beri yiyorum ve doymuyorum doyma hissimi kaybettim. Soğan sarımsaksız kısır yaptım şaka gibi oturdum onu yiyorum hadi sende yap ye üşenme 😂😂
Bence bi parçadan bişey olmaz ya kızın canı çekmiş hele😍😍
Ay dimi kızımın canı istemiş hemen yiyim 😂 yemek yemeye yer arıyorum 💆🏻‍♀️

X