2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Daha önce doktora sorduğumda normal demişti. Bebek büyüdüğü için o şekilde hissedebilirmişiz ama ben korkuyorum. 2 kez kimyasal geçirdim
Umarım olmaz canım, bol bol dua edelim. Ayın 17 si kandildi galiba, yanlış bim iyorsam doğacaktır ve ölecekler belli olur diye okumuştum. Dua edelim sürekli Allah büyük

Rabbim izni ile bende kasım annesi olacağım inşallah10 kasım görünüyor doğum tarihi 31 ocaktı adet ama benim tüp bebek ile oldu

Hayırlısı olsun kızlar, 2021 Kasim Annesiyim ben de, 13 kasimda dogdu oğlum, sizi görünce cok yakinda yasadigim heyecanlarim gecti gozumun onunden hemen olur da bsy olursa sorabilirsiniz etiketleyip, tabii hatirladigim kadarıyla cevaplarım. Saglikla kavusun kuzucuklariniza

Rabbim izni ile bende kasım annesi olacağım inşallah10 kasım görünüyor doğum tarihi 31 ocaktı adet ama benim tüp bebek ile oldu
Nasıl olduğunun hiçbir öenmi yok ister doğal ister tüp,mucizelerimiz bizimle çok şükür sağlıkla büyüsünlerr

Aminn ALLAH razı olsun

Allah analı babalı büyütsün canım çok teşekkürler ince düşüncen için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…