2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Kızlar adet olucakmış gibi sancılarınız var değil miii🙈
O sancılar Normalmiş canım bugün doktora sordum,rahim büyüdüğü için kasılmalar ağrılar olabilir dedi,çok şiddetlenmediği durulmayacak hale gelmediği sürece sorun yok dedi

Benim de tüp bebek ekleyebilirseniz😍 sat 5 şubat ama sanırım bizde embriyo transfer tarihine göre oluyor. O zaman doğum 16 kasım görünüyor🥰
Ekliyorum hemeenn 😍😍

Tüp bebekte sanki transfere göre dediler kafam karışık valla. Gerçi 4 gün oynar😂 Ya 12 kasım ya da 16. Bakalım doktorum ne diyecek
Valla bende 20 gün oynuyor 🤣🤣🤣 regl 31 Ocak transfer 19 Şubat 😁😁
Bende doktorum ne diyecek sabırsızlıkla bekliyorum ekim olsaydı benimle aynı ay olacaktı nasip 😁 ablam ve yeğenimle aynı ay olacak

Bugün epey karıştı aklım pek bişey soramadım doktora heyecandan🤣 artık kalp atışında öğrenicem tam neymiş ne değilmiş valla kukla gibi olduk 🤢 doktorlar ne dese tamam modundayız🙈
Valla ben şimdiden heyecanlıyım ne soracağımı kesinlikle bende unutacağım 🤣🤣

Tüp bebekte sanki transfere göre dediler kafam karışık valla. Gerçi 4 gün oynar😂 Ya 12 kasım ya da 16. Bakalım doktorum ne diyecek
Yok ultrason kağıdında ki tahmini doğum tarihine göre ayarlayınca dahi regli tarihime denk geliyor. Doktorda bugün 5+3 günlük dedi demek ki sat tarihini baz alıyor bizim doktor ama doktordan doktora değişkenlik olabilen bir durum mu bilmiyorum 😶

Yok ultrason kağıdında ki tahmini doğum tarihine göre ayarlayınca dahi regli tarihime denk geliyor. Doktorda bugün 5+3 günlük dedi demek ki sat tarihini baz alıyor bizim doktor ama doktordan doktora değişkenlik olabilen bir durum mu bilmiyorum 😶
Her şeyimiz şaibeli 🤣 Neyse doktor güncelleme yaparsa çizelgemi güncellerim. Sata göre 4+3 transfere göre 4+0 ım🙈

Valla bende 20 gün oynuyor 🤣🤣🤣 regl 31 Ocak transfer 19 Şubat 😁😁
Bende doktorum ne diyecek sabırsızlıkla bekliyorum ekim olsaydı benimle aynı ay olacaktı nasip 😁 ablam ve yeğenimle aynı ay olacak
1 Şubat regli 14 Şubat opu 18 Şubat transfer benimde ☺️herkesin ortalama aynıdır bu geçen süre taze transferlerde. Bir iki gün oynar. Transfer tarihide girince bir gün fark oluyor kuzum arada😂

1 Şubat regli 14 Şubat opu 18 Şubat transfer benimde ☺️herkesin ortalama aynıdır bu geçen süre taze transferlerde. Bir iki gün oynar. Transfer tarihide girince bir gün fark oluyor kuzum arada😂
Ben bu işten bir şey anlamadım 🤣🤣🤣 5. Gün embriyosu ya o 5 gün nereye gidiyor 🤣🤣🤣

Slm kizlar. Allah hepimize hayirlisiyla kucagimiza alacagimiz günleri gostersin insallah..
Gruba gelmekle gelmemek arasindayim suan😂😂
Bikac test daha yapip iyice gorup mu geleyim yoksa direkt dalayim mi bilemedim🙈

Ya birde kimimizin 3. gün kimimizin 4.gün 5 hatta 6 gün oda arada gün sapması yapabiliyor pek karışık konular😂 dedim ya doktor ne derse salla baş olduk😂😂

X