2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Kızlar hepiniz folik asit hepimiz başlamışızdır, bunun yanında doktor size hangi vitamin veya ilaçları yazdı? Düşük önlenmesi için herkes progesteron kullanıyor mu?
Aslında bunu en iyi doktor bilir canım, güvendiğin bir doktora yarın ulaş sor. Bazı doktorlar telefonla da cevap veriyor özelse eğer. Sağlık ocaklarında ebe de oluyor olmadı onu ara bakalım ne diyecekler. Allah korusun bişey olmasın, açıkçası bilmediğim hap.

Aaa kasıkta mı duruyor hala ? Benimde sol kasık ağrıyor. O tarafa yatınca aşırı sızlama oluyor. Eşime diyorum bizim ufaklık üstüme yattın anne diye kızıyor bana herhalde şaka bir yana normal galiba bu ağrılar. Biraz iki büklüm yürüyorum ama sanki bebeğe bişey olacak korkusundan mı yapıyorum diye düşünüyorum. Bilinçaltı ile ilgili mi acaba

Ah kuzum halen belirtiler hepimizde devam ediyor anladığım kadarıyla Allah yardımcımız olsun kalp sesine kadar büyük endiseler içinde olacağa benziyoruz
Ben 2 kez kimyasal geçirdim . Korkuyorum tekrar yaşamak istemiyorum. Yarın 2. Kanı vereceğim umarım değerlerim de güzel artış olmuştur . Birde ben reglime 9 gün varken öğrenmiştim hamile olduğumu

Ben 2 kez kimyasal geçirdim . Korkuyorum tekrar yaşamak istemiyorum. Yarın 2. Kanı vereceğim umarım değerlerim de güzel artış olmuştur . Birdenbire reglime 9 gün varken öğrenmiştim hamile olduğumu
Gebeliginiz doğal değil mi şuan ? Umarım evladınız sizinle kalır dualarım sizinle olacak hayırlı haberlerle gelin inşallah

Hanımlar kusura bakmayın bugün doğru düzgün bakamadım topiğe sabah 8 de hastaneye gittim,saat 4 de eve anca gelebildim ,aşırı yorulmuşum uyku halindeyim ama tatlı yorgunluk çok şükğr bunada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…