2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Gebeliginiz doğal değil mi şuan ? Umarım evladınız sizinle kalır🙏 dualarım sizinle olacak hayırlı haberlerle gelin inşallah
Evet doğal gebeliğim. Umarım mucizem benimle kalır rabbim herkesin duasını kabul etsin inşallah. Allah razı olsun çok teşekkür ederim, yarın sabah 9 da kan vereceğim mutlaka size yazacağım ❤️🧿🧿

Evet doğal gebeliğim. Umarım mucizem benimle kalır rabbim herkesin duasını kabul etsin inşallah. Allah razı olsun çok teşekkür ederim, yarın sabah 9 da kan vereceğim mutlaka size yazacağım ❤️🧿🧿
Sabah kalkar kalkmaz sizin için dua etmeye devam.edicem.mucizeniz size tutunacak inanıyorum ben 🙏🌺🧡

Kızlar merhaba 🧚‍♀️bende tüp bebekle pozitif alan, bir anne adayıyım. Şuan kese randevusu için bekliyorum Allah'ın izniyle saat 2 civarında kesemizi görücem. Dualarınıza talibim🌹🌹
MaşALLAH sağlıkla gelsin bebiş 🥰

Bende dua edeceğim sizin için🌹 inşallah bebişiniz sizinledir🤲

Valla şuan koca danayı yatırmaya çalışıyorum. Okula giderken kalkamıyor bi de her gün kaos 🤦🏻‍♀️ Bi de ben akşam bildiğin yaşayan ölü oluyorum asla uykudan gözüm açılmıyor çocuk anlam veremiyo noldu anne sana diyo 🤣🤣
Haberi yok mu sakin 🥺 bu arada hangi ilçedesin

X