2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Kızlar adet olucakmış gibi sancılarınız var değil miii
O sancılar Normalmiş canım bugün doktora sordum,rahim büyüdüğü için kasılmalar ağrılar olabilir dedi,çok şiddetlenmediği durulmayacak hale gelmediği sürece sorun yok dedi

Benim de tüp bebek ekleyebilirseniz sat 5 şubat ama sanırım bizde embriyo transfer tarihine göre oluyor. O zaman doğum 16 kasım görünüyor
Ekliyorum hemeenn

Tüp bebekte sanki transfere göre dediler kafam karışık valla. Gerçi 4 gün oynar Ya 12 kasım ya da 16. Bakalım doktorum ne diyecek
Valla bende 20 gün oynuyor regl 31 Ocak transfer 19 Şubat
Bende doktorum ne diyecek sabırsızlıkla bekliyorum ekim olsaydı benimle aynı ay olacaktı nasip ablam ve yeğenimle aynı ay olacak

Bugün epey karıştı aklım pek bişey soramadım doktora heyecandan artık kalp atışında öğrenicem tam neymiş ne değilmiş valla kukla gibi olduk doktorlar ne dese tamam modundayız
Valla ben şimdiden heyecanlıyım ne soracağımı kesinlikle bende unutacağım

Tüp bebekte sanki transfere göre dediler kafam karışık valla. Gerçi 4 gün oynar Ya 12 kasım ya da 16. Bakalım doktorum ne diyecek
Yok ultrason kağıdında ki tahmini doğum tarihine göre ayarlayınca dahi regli tarihime denk geliyor. Doktorda bugün 5+3 günlük dedi demek ki sat tarihini baz alıyor bizim doktor ama doktordan doktora değişkenlik olabilen bir durum mu bilmiyorum

Her şeyimiz şaibeli Neyse doktor güncelleme yaparsa çizelgemi güncellerim. Sata göre 4+3 transfere göre 4+0 ım

Valla bende 20 gün oynuyor regl 31 Ocak transfer 19 Şubat
Bende doktorum ne diyecek sabırsızlıkla bekliyorum ekim olsaydı benimle aynı ay olacaktı nasip ablam ve yeğenimle aynı ay olacak
1 Şubat regli 14 Şubat opu 18 Şubat transfer benimde herkesin ortalama aynıdır bu geçen süre taze transferlerde. Bir iki gün oynar. Transfer tarihide girince bir gün fark oluyor kuzum arada

1 Şubat regli 14 Şubat opu 18 Şubat transfer benimde herkesin ortalama aynıdır bu geçen süre taze transferlerde. Bir iki gün oynar. Transfer tarihide girince bir gün fark oluyor kuzum arada
Ben bu işten bir şey anlamadım 5. Gün embriyosu ya o 5 gün nereye gidiyor

Slm kizlar. Allah hepimize hayirlisiyla kucagimiza alacagimiz günleri gostersin insallah..
Gruba gelmekle gelmemek arasindayim suan
Bikac test daha yapip iyice gorup mu geleyim yoksa direkt dalayim mi bilemedim

Ya birde kimimizin 3. gün kimimizin 4.gün 5 hatta 6 gün oda arada gün sapması yapabiliyor pek karışık konular dedim ya doktor ne derse salla baş olduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…