2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canooo bende öyleyim yemin ediyorummm acaba almiraya coj duskun oldum dahadaaa kızardim birsey yapmasin diye kiz kizamıyorum çok fenyayım ameliyata onsuz nasıl giricem mesela aklım almıyo 🥺🥺🥺🥺🥺 kacgundür bende sulu göz dolaşıyorum kızıma sarılıp uyuyorum hep busıra

amann kizzz 2ciyede dinlenirsin neolcak onu duşünme bence senin kizında kardeş geliyo kardeşinede bakar sever beraber büyürler bunuda atlatırızz allahın izniylee hiç düşünme

Gittinmi doktora ben dun gittim cok minnak daha 5 haftalıktı

Bende beklemiyodum 3 aylar önce bi heveslenmiştim ama sonra bıraktık vazgectim nasıl olduysa allah ol dedi ve oldu ben bile çok şaşkınım aam genede çok güzel bi duygu hamileliği ozlemişim
Nasil şaşirdim kizzz sen hamile misin?hayirli olsun canim.ilki zor oldu ikinci hemen olmaz diyodun beklemiyodum boyle bişey şaşirdim:))

• Muhteşem
Reactions: Jou
Nasil şaşirdim kizzz sen hamile misin?hayirli olsun canim.ilki zor oldu ikinci hemen olmaz diyodun beklemiyodum boyle bişey şaşirdim:))
Bende vallahaaa ilki zor oldu bu nasıl oldu ben hala inanamadımm kk da özel msjda herkese haber vermiştim canım görmemişsın demekki🤗
ilk gunkü gibi heyecan var ama 🥲

Bende vallahaaa ilki zor oldu bu nasıl oldu ben hala inanamadımm kk da özel msjda herkese haber vermiştim canım görmemişsın demekki🤗
ilk gunkü gibi heyecan var ama 🥲
Yok gelmemiş mesaj.sevindim canim ikisi birlikte büyüyecek,ilkinin kız olmasi sana muhakkak ki kolaylik sağlayacak.Allah sağlikla gelmeyi nasip etsin:)

• Muhteşem
Seni çok iyi anliyorum.şuan diş doneminde oldugu icin biraz daha fazla kalkiyodur belki.bizimki de öyle oluyo.ama memeyi şimdi biraktirirsan diş donemi agrisini giderecek hiç bisey bulamayacak.çunku memeyle rahatlamaya alişmiş.tabi benimki tavsiyedir yanliş anlamiyosun umarim:)
Evett bakk hangi diş tedavisi olur ondan baska bosuna demiyolar 2 yaşa kadar emzirin diye bebelere şimdi ağrı kesici geliyo onalara iyi geliyo

Cok guzel bi zamanlama yalniz,hem emzirirsin hem bebisini beklersin.2 yaşindaki bi cocuk zaten cok akıllaniyo.anlamadigi bisey kalmiyo
Evet evettt ama meliykee şuna cok korkuyorum kızım memeye düşkün geceleri yokum yanında beni aricak hep nasıl olcak onu bilmiyorum yoksa hersey yolunda aslında arada geliyo aklıma 🥲 kızımla aynı ikizler burcu olcaklar

Evet evettt ama meliykee şuna cok korkuyorum kızım memeye düşkün geceleri yokum yanında beni aricak hep nasıl olcak onu bilmiyorum yoksa hersey yolunda aslında arada geliyo aklıma 🥲 kızımla aynı ikizler burcu olcaklar
Emziren hamileler kaçinci ayda memeyi biraktiriyo tam bilmiyorum ama 6 miydi neydi..2 yaşina kadar emen bebek iyi emmiştir bence:)

• Beğen
Seni çok iyi anliyorum.şuan diş doneminde oldugu icin biraz daha fazla kalkiyodur belki.bizimki de öyle oluyo.ama memeyi şimdi biraktirirsan diş donemi agrisini giderecek hiç bisey bulamayacak.çunku memeyle rahatlamaya alişmiş.tabi benimki tavsiyedir yanliş anlamiyosun umarim:)

evet senin yazdıklarını görünce biraz daha rahatladım çünkü ikilemdeydim bende
zaten sütümüz azaldı artık bide ben artık sağmıyorum işyerinde
akşam gece beraberiz ee özlüyor kuzucum ne yapısn

yanlış anlamıyorum tabikide canım :)

evet senin yazdıklarını görünce biraz daha rahatladım çünkü ikilemdeydim bende
zaten sütümüz azaldı artık bide ben artık sağmıyorum işyerinde
akşam gece beraberiz ee özlüyor kuzucum ne yapısn
Evet gunes cok ozluyodur hem seni hem memeyi.bizimkine versem aksama kadar emecek:)

X