2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Düşer canım biz sarımsak koyuyoruz bebeklerin yanına soyulmuş kokusunu alacak şekilde. Şükür hiç sarılık olan olmadı
Bende yapayim olmadi birazdaha düşsün gerçı doktor tamam artik kurtuldu birsey olmaz dedi ama yinede insan tereddüt ediyor
bu arada bize dvit yazmadi doktor bıngıldak kapalı diye sen kendin takviye alicaksin dedi ilac yazdi ama ne depoda nede eczanelerde yok 6 7 yer gezdik bulamadik önerebileceginiz d vitamini varmi bana ?

Bende yapayim olmadi birazdaha düşsün gerçı doktor tamam artik kurtuldu birsey olmaz dedi ama yinede insan tereddüt ediyor
bu arada bize dvit yazmadi doktor bıngıldak kapalı diye sen kendin takviye alicaksin dedi ilac yazdi ama ne depoda nede eczanelerde yok 6 7 yer gezdik bulamadik önerebileceginiz d vitamini varmi bana ?
Ne önerdi doktor. Ocean kullanabilirsin sende. Ben kendim onu kullanıyorum

Kizlar gobek bagimiz böyle olmus normalmi bu altta hafif sari yer gorunuyor atletede gecmis

Eklentiler

• Screenshot_20231021_234239_Gallery.jpg
    Screenshot_20231021_234239_Gallery.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 30
Selam kizlar nasilsiniz,emzirenler hala cok acikiyolar mi yaa,bu aralar kilo aldim biraz.canim tatli-tuzli herşeyi istiyo
Slm cnm. Havalar sogudukca insanın midesi genişliyor çok ilginç. Ben de yaklasık bi haftadır aralıkli orucumu yapamiyorum, dokuzda zeytin peynir tırtıklıyorum 😅

Geceleri acıkıyor bnm kızım illa bi defa mama (5 doz kadar ) vermek durumunda kaliyorum, diger uyanışlarında da meme emip uyuyor ama hala gece kalkış sayımızda bir eksilme olmadı ne yazık ki.

Slm cnm. Havalar sogudukca insanın midesi genişliyor çok ilginç. Ben de yaklasık bi haftadır aralıkli orucumu yapamiyorum, dokuzda zeytin peynir tırtıklıyorum 😅

Geceleri acıkıyor bnm kızım illa bi defa mama (5 doz kadar ) vermek durumunda kaliyorum, diger uyanışlarında da meme emip uyuyor ama hala gece kalkış sayımızda bir eksilme olmadı ne yazık ki.

güneşde öyle ya gece 4 kere kalktım pilim bitik nasıl emzirmeyi bırakacağız nasıl uyku eğitimi vereceğiz bilmiyorum

Bi ara ben de iyi gidiyodum,havalardan midir bilmem cok yeme isteği uyaniyo.yatmadan biseyler yiyorum muhakkak.dun hatta biraz karistirmisim midem uzun sure bulandi.
Bizimki de kalkiyo gece.dis donemlerinde cok fazla kalkiyo ama normalde sabah 5 e kadar deliksiz sonrasinda ara ara uyaniyo

Bilemedim ki, sorun yok gibi geldi bana. Noldu düştü mü göbecik kordonu :) naptın bu arada büyük olan babanede mi kalıyor simdilik?
Dusmedi canim henuz doktor normal dedi ben daha once yasamadigimdan boyle lekelenme falan korktuk. Buyuk oğlani hemen o gün getirdim yapamadim onsuz ama bana dünyayı dar ediyor asiri kiskanc bir memede o bir memede ufaklik ikiz gibi emziriyorum gece yanindan kalktigim an uyaniyor ufaklik uysa bile o sabahlatiyo beni isim cok zor vallahi umarim en kisa zamanda alisir

Dusmedi canim henuz doktor normal dedi ben daha once yasamadigimdan boyle lekelenme falan korktuk. Buyuk oğlani hemen o gün getirdim yapamadim onsuz ama bana dünyayı dar ediyor asiri kiskanc bir memede o bir memede ufaklik ikiz gibi emziriyorum gece yanindan kalktigim an uyaniyor ufaklik uysa bile o sabahlatiyo beni isim cok zor vallahi umarim en kisa zamanda alisir

Rabbim yardımcın olsun kuzucum bu güzel ve zorlu süreçler çabucak geçiyor geriye bakıp zaman ne çabuk geçmiş diyoruz
yeterki iyi olsun kuzucuklar

X