2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Gittim kuzular göstermedi yüzünü moralim bozuk hiç bir gittiğimde göstermiyo şuanda doğum pozisyonundaymış yani
Kafa rahimde neyseki sağlığı yerinde tek tesellim 😄
Olsun sağlıklı olsun🤲🏻💞 ama insan gıcık olmuyorda değil :KK70: ben murphyden çok etkilendim akşam valiz hazırlıcam 🤦🏽‍♀️😅

Evet ben geldim 33+0 randevum vardı bugün.

2180 gr olmuşuz. Her şeyi çok iyi suyu falan dedi. Yüzü tersti hiç göremedik çok kısa sürdü bu sefer kontrol😂

Ve benim dana kız yan yatmaktan vazgeçip dikelmiş😂 kafa yukarda ayaklar aşağıda. Demek ki kaç gündür yürürken baskı ondan oluyormuş idrarım var gibi de oluyor sürekli zaten ondan😂

Doktora giderken eşime dedim ben sezeryan istiyorum diycem dedim ama diyemedim😂 Doktorum ters ama doğuma kadar döner %99 u dönüyor. Dönmezse ameliyat dedi ben hiç sesimi çıkarmadım 😂

Sonra nst ye bağlandım. Çok sıkıcı ve her yerim ağrıdı sabit yatmaktan. Onda da normal çıktı sorun yok.

Kalsiyum alamıyorum süt, yoğurt pek yiyemiyorum takviye verseniz dedim. Tavsiye etmiyorum kalsiyumun dışardan alınmasını. Sadece süt yoğurt değil kalsiyum alınır başka şeylerden de. Bir de mideyi rahatsız eder dedi. Bende tamam dedim
Gözün Aydın canım. Kalsiyum için peynir fln da mı hiç yemiyor musun .

Evet ben geldim 33+0 randevum vardı bugün.

2180 gr olmuşuz. Her şeyi çok iyi suyu falan dedi. Yüzü tersti hiç göremedik çok kısa sürdü bu sefer kontrol😂

Ve benim dana kız yan yatmaktan vazgeçip dikelmiş😂 kafa yukarda ayaklar aşağıda. Demek ki kaç gündür yürürken baskı ondan oluyormuş idrarım var gibi de oluyor sürekli zaten ondan😂

Doktora giderken eşime dedim ben sezeryan istiyorum diycem dedim ama diyemedim😂 Doktorum ters ama doğuma kadar döner %99 u dönüyor. Dönmezse ameliyat dedi ben hiç sesimi çıkarmadım 😂

Sonra nst ye bağlandım. Çok sıkıcı ve her yerim ağrıdı sabit yatmaktan. Onda da normal çıktı sorun yok.

Kalsiyum alamıyorum süt, yoğurt pek yiyemiyorum takviye verseniz dedim. Tavsiye etmiyorum kalsiyumun dışardan alınmasını. Sadece süt yoğurt değil kalsiyum alınır başka şeylerden de. Bir de mideyi rahatsız eder dedi. Bende tamam dedim
Maşallah barekallah💞💞 ben bugün bir arladaşımla konuştum cesaret aldım. Bence normali denemeliyiz kızlar eğer olmazsa tabiki sezeryan.

Onca yaşanmışlıklar beni bu hale getirdi valla

Amin amin çok saol canım inş sağlıkla gelsin minik

Sorma ya anası gibi nisan ayında gelmeye karar verdi minik

Vardı kuzum dikiş atılmıştı yatıyordum

Yok canım doktor geldi şimdi ciğer geliştirici yaptıkları için bir kaç gün bekletmek istiyorlar ama durum hiç belli değil akşam bile doğuma alabiliriz dedi

Saol canım çok saol 🤍

Yaaa çok tatlısınız bildirimleri görünce ne kadar heyecanlı olduğunuzu anlıyorum :))

Amin canım çok saol 🤍
Allah'ım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah canm güzel haberlerini bekliyoruz inşallah 🤗

• Beğen
Reactions: Jou
Ayyy incesine kadar düşünülmüş resmen bebelere 😂 odasına çop kova bile var bez için eşimle onu almayı düşünüyoruzz e bebekten bundan
Inşaallahh indirim gelir ya bigün onu bekliyorum

Eki Görüntüle 3052219
Bana hediye geldi canım alırsan poşetini dolaptan muadilini al çok uyguba geliyor

• Beğen
Kız benimde hıçkırık sol kasığımda atıyor ay inşallah doğru pozisyondadır 😄
Benimki pozisyon degisti sanirim yine🤣
Kızlar hastanedeyim gelene kadar üstüm başım su gibi oldu 🤦‍♀️ ciğer geliştirici yaptılar. Şimdi ilaçlarla biraz idare etmeye çalışıyorlar her an sezeryana alınabilirim. Dün akşam kan sulandırıcı yapmıştım ondan sanırım bekletiyorlar.

Ay Murphy once inşallah altıma kaçırmışımdır mesajını okudum sonra gerçekten suyun geldiğini gördüm uyanır uyanmaz, çok heyecanlandım :rolleyes:

Sağlıcakla kavuşasınız inşallah canim🌸🌸

Teşekkür ederim😍

Peynir yiyorum. Ama süt ve yoğurt neredeyse sıfır
O zmn peynire yüklen canım. Süt bnde içemiyorum ama sırf içebilmek için her ikindi vaktinde bir bardak sütün içine azıcık çay kaşığı ucuyla Türk kahvesi atıp kokusunu aldım diye içiyorum . Yoğurt bnde de yok onu da arada ayran gibi yapıp anca

Bende senin gibiyim ve benim annem de sezaryena teşvik edecek şeyler söylüyor 🙄 sanırım ben planlı sezaryen isteyeceğim zaten belimde fıtık da var
Ay canım o zaman normal doğurma fıtıgı zorlayabilirsin fakat sezeryan da da belden yapılan iğnenin etkisi olabilir en iyisi doktoruna bu durumu söyle o en iyi kararı verecektir zaten

• Beğen
Ay canım o zaman normal doğurma fıtıgı zorlayabilirsin fakat sezeryan da da belden yapılan iğnenin etkisi olabilir en iyisi doktoruna bu durumu söyle o en iyi kararı verecektir zaten
Doktoruma söyledim 1 hafta önce kontrolüm vardı kararı biraz bana bıraktı aslında ve benim doktorum sezaryene karşı Bi doktorda değil istersen yaparız dedi ama ben tam karar veremiyorum sadece 😂 zor normal doğum yapanlar kesinlikle sezaryen ol diyorlar, sezaryen olanlar sonuna kadar normal doğumu dene diyorlar 🙄

X