2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
O zmn peynire yüklen canım. Süt bnde içemiyorum ama sırf içebilmek için her ikindi vaktinde bir bardak sütün içine azıcık çay kaşığı ucuyla Türk kahvesi atıp kokusunu aldım diye içiyorum . Yoğurt bnde de yok onu da arada ayran gibi yapıp anca
Aynen bende ayran ancak. Önceden de pek süt yoğurt yemezdim şimdi de aynı

Beni de anlamadığım bir şekilde sezaryena yönlendirmeye çalışıyor çevrem 😅 düne kadar sezaryeni öcü gösterirken şimdi sezaryen güzellemeleri yapıyolar anlamış değilim 🙂
Ay demi ya bende şaşırıyorum. Hele bi teyzem var normalde pek şey yapmaz sezeryanı o bile dedi kestir aldır uğraşma diye😂😂😂

Benimki normal doğuma uygunmuş şuan ama gıcıklık yapıp dönmez inşallah😂 benimde kuzu ya resmen göstermiyo

Valla oldum eşimde oldu😂

Benim ki nin kafası hep rahimde yani 3 aydı yüz göremiyoruz bi kere yarım gördük😬
Ben hep yarım da olsa görüyordum elini kapatıyordu bu sefer kıçını dönmüş bize😂😂😂

Beni de bağlamadı. Iki hafta sonra 33 (ultrasona göre 34) oluyorum, o zaman nst'ye bağlayacagız dedi.
Yani hiç bişey demedi bana kuzu 2 hafta sonra yine gel dedi
Ne guzell işteeee ayagı aşagıda olsaydı görurdün ebeninii😂😂

Benide bağlamadı sanırım bidahaki sefere olurr
Bari bu şekil kalsada normal etsek😂
Kızlar şampuan, pişik kremi hangi marka aldınız acaba bende artık eksiklerimi tamamlamak istiyorum çok eksiğim var stres oldum 🙄
Ben şampuanı johnson's baby aldım ama hiç araştırmadım pişik kreminide bepanthol aldım

Sezeryan oldum ilkinde epiduraldi ve çok şükür hiç sıkıntı yaşamadım tabi ilk bir hafta hareket kısıtlı oluyo ama normal doğum olup dikiş atılınca da aynı sıkıntıyı çekebiliyorsun. Bi de normal diye zorlayıp sancıyı çekip sonunda yine sezeryan olan var. Aslında kişiden kişiye değişiyor ama bn şükür sorun yaşamadım 🙏🏼
Bende ablamdan cesaret alıyorum sezeryan konusunda maşallah çok iyiydi. Onun doktoruna gidiyorum bir de. Ve doktorun instagram sayfasında sezeryan olanlar hep hemen ayağa kalktık ağrı sızı olmadı tarzı şeyler yazmış. Adamın eli hafif heralde dikişi falan iyi diyorum 🤭

Bende normal başlayıp o kadar çekip sezeryan olursa diyorum o da sorun🙈

Ayyyçok güzelll kuzuuuu
Aynenn 1 hafta için öyle oluyor ama agrı sızı çok oluyor diyolar bide aynen sancısını çekip bide sezaryane alan var
Ama epidurallı sezaryene cesaret edemiyorum beni direk bayıltsınlar isterim çunkü korkarım nabzım yükselir doktorların suratlarına bakarımm birşeymi oldu diye diye başlarını şişiririm ben 😂
Ben de tüm isterim ama istemiyorum onu da ben uyanana kadar bebemi kv mi görsün 😂😂😂😂

Kız var ya ablam epidural sezeryan oldu. O olduysa herkes olur 10 sene bebe istemedi korkudan düşün 😂

X