2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende hala gecelik bulamadım kafama göre şöyle vazgeçicem sanırım
Esim diyo bigün çikcan sanki neolcakk diyo annem diyo ben alcam diyo istemiyorum alsın kadın zaten herşey yaptı ben arada kaldım gecelik yok ortada pijamamı alıp gidicem bigün simdi bebe bodym geldi bayramdada hastane çıkısını alcaz oda bitti

Yaaa buaylardan sonra olması çok nornalmiş kuzu ya artık alışıcazz bide erken doğum riskide olabiliyormuş benimde cok az var uygulamada şuan oyle dedi bana

Cok dikakt etmemiz lazımmiş
Eki Görüntüle 3051200
İlaç verdi bana şimdi çıktım kontrolden, 32+5 2080 gr olmuş. Pozisyonunu almış yavrum dönmüş

Esim diyo bigün çikcan sanki neolcakk diyo annem diyo ben alcam diyo istemiyorum alsın kadın zaten herşey yaptı ben arada kaldım gecelik yok ortada pijamamı alıp gidicem bigün simdi bebe bodym geldi bayramdada hastane çıkısını alcaz oda bitti
Kuzu 2-3 takim gerekiyor illaki bende alicam bakalim kafama göre bulabilirsem. Cuma günü alısverise cikiyorum eksik gedikleri tamamliycam nasipse👍🏻

İşte kuzu gecelik daha rahat diyo herkeste ben hastane çıkışını falan herşeyi hallettim işte benim eksikler kaldı emzirme atleti falan

• Beğen
Reactions: Jou
Aşa dönmüş kafası doğum pozisyonunu almış, hep elini emiyor ya anlamadım yiyorum ama açmı kalıyo napıyo😅😅 10 kg aldım doktor iyi dedi. Ama demekki hamur işi yesem cocukda şişicek😅
Oylemiiii ama hamurda şeker var 😂😂
Egzersiz yapıyor ağzınla kuzu iki dk uzanayim dedim bizim kız kudurdu genee uzanmaya gelmiyo hanfendinin

Gecelik al canım herkes tavsiye ediyor rahatlık acısından bulursun bişeyler lwc dream e bakabilirsin lohusa die bakmana gerek yok bence normal bedeninden biraz büyük al sonrada giyersin düğmeli olsun emzirmesi rahat olması icin tmm işte fiyatlarda uygun kısa süre kullanılacağı icin yeterli
İlaç verdi bana şimdi çıktım kontrolden, 32+5 2080 gr olmuş. Pozisyonunu almış yavrum dönmüş
Ooo masallah benımkide pozisyonunu almişti kafa aşağıda baskı yapıyor bazen😅 tırsıyorum

• Beğen
Reactions: Jou
X