2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay evet ya, anlamadım sweet gibi benimde hiçbir belirtim yoktu 🤦🏽‍♀️
Yaaa buaylardan sonra olması çok nornalmiş kuzu ya artık alışıcazz bide erken doğum riskide olabiliyormuş benimde cok az var uygulamada şuan oyle dedi bana

Cok dikakt etmemiz lazımmiş
Screenshot_20220419-121451_Elika Pregnant.jpg

Hahahaha roman havasını pek açtığık yok aslında 🤣🤣🤣 dün bi rastgele geldi müslümü dinledim hareket yok🤣🤣

Müslümde hareket nasıl bekliyorsun :))) miniği anne karnındayken hayatı sorgulatıyor😂😂

• Komik
Reactions: Jou
Uff kızlar ne yaptıysam geçmiyo bu öksürük ıhlamur içtim bala karabiber karıştırdım yedim ballı süt tereyağlı pekmez hepsini yapıyorum banamısın demiyo ya korkuyorum bebeğe zararı olurmu acaba doktorada yazdım ıhlamur iç demiş sanki benim aklıma gelmedi 😬

Uff kızlar ne yaptıysam geçmiyo bu öksürük ıhlamur içtim bala karabiber karıştırdım yedim ballı süt tereyağlı pekmez hepsini yapıyorum banamısın demiyo ya korkuyorum bebeğe zararı olurmu acaba doktorada yazdım ıhlamur iç demiş sanki benim aklıma gelmedi 😬
Doktora çarpalım.ağzınaa 😂😂
Birşey olmazz bee kuzu neolcakk oksürükten

Kızlar ayağı kalktığım da kasığımda sertlik hissediyorum kafası galiba bebeğin öyle hisseden varmı bu arada 2 gündür bende baş ağrısı çekiyorum olağan bişey sanırım
Bi kaç gün önce benimde sol kasığım ağırdı birden anlık ağrı oldu ama geçti hemen

X