2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Gecelik al canım herkes tavsiye ediyor rahatlık acısından bulursun bişeyler lwc dream e bakabilirsin lohusa die bakmana gerek yok bence normal bedeninden biraz büyük al sonrada giyersin düğmeli olsun emzirmesi rahat olması icin tmm işte fiyatlarda uygun kısa süre kullanılacağı icin yeterli

Ooo masallah benımkide pozisyonunu almişti kafa aşağıda baskı yapıyor bazen😅 tırsıyorum
Evimdekini alıp gidicem bugidişle😂😂😂

Uff kızlar ne yaptıysam geçmiyo bu öksürük ıhlamur içtim bala karabiber karıştırdım yedim ballı süt tereyağlı pekmez hepsini yapıyorum banamısın demiyo ya korkuyorum bebeğe zararı olurmu acaba doktorada yazdım ıhlamur iç demiş sanki benim aklıma gelmedi 😬
Öksürürken oturarak öksür kasmadan kendini. Sorun olacağını sanmıyorum. Kötü ya insan zorlanıyor

Kızlar ayağı kalktığım da kasığımda sertlik hissediyorum kafası galiba bebeğin öyle hisseden varmı bu arada 2 gündür bende baş ağrısı çekiyorum olağan bişey sanırım
Aşağı doğru baskı ve ağrı dahil bacağımda hissediyorun resmen.

İlaç verdi bana şimdi çıktım kontrolden, 32+5 2080 gr olmuş. Pozisyonunu almış yavrum dönmüş
Maşallah kuzu ee detay ver bakalım normalmi sezeryanmı bişey dedimi nst ye bağladımı bunlar önemli bilgiler 😄

Emzirme atleti almadım ben emzirme sutyeni aldım pentiden

Bizimkid eoff çekiyo 😂😂
Ay atlet demişim ya bende sütyen alcam bi kaç tane
Öksürürken oturarak öksür kasmadan kendini. Sorun olacağını sanmıyorum. Kötü ya insan zorlanıyor
Öyle yapıyorum kuzu şimdi iyim çok şükür en etkili olan pekmezle tereyağ oldu yine

Ben kendim 5850 gr doğmuşum. :KK70: Bana çekerse yandım zaten. Bir de çok şükür şimdilik erken gibi durmuyoruz. Doktor da 39 u tamamlamak istiyorum dedi. Bakalım ne gösterecek zaman. :)
Hayy maşallah sağlıkla zamanında gelsin minik ❤
Sevindim🤗 aaa nasıl sonrasında olmuyor muymuş?
Valla öyle dedi canım 32 hafta sınırmış bende yeni öğrendim,çok zaruri olmadıkça yapmıyorlar anladığım kadarıyla
Canım Amazing family Amazing family cevapların için çok teşekkür ederim alıntılayamadım kusura bakmaa 🧡🧡
Rica ederim ne demek, burada birbirimize destek oluyoruz,sevinciyle seviniyoruz.. Faydamiz olursa ne mutlu ❤

Maşallah kuzu ee detay ver bakalım normalmi sezeryanmı bişey dedimi nst ye bağladımı bunlar önemli bilgiler 😄

Ay atlet demişim ya bende sütyen alcam bi kaç tane

Öyle yapıyorum kuzu şimdi iyim çok şükür en etkili olan pekmezle tereyağ oldu yine
Dediki ne istiyorsun dedim hocam normal doğum planlıyorum, ozaman bol bol yürüyüş dedi ve artık aylık 1 kg almaya özen göster dedi. Nst ye bağlamadı artık 3 haftada 1 görüşelim dedi. Suyu her şeyi iyi dedi. Kızım pozisyonunu almış. Ama nst ile ilgili hiçbir şey demedi. allahım hepimizin yardımcısı olsun hanımlar💞 az kaldı heyecan bastı valla + korku😅

X