2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
5 numaranın kolisinde 108 adet var 2 kutu alayım diyordum
4 kutu mu alsam o halde
Yoksa 2 kutu alıp bez olayını kapatayımmı artık cnm

Oh Allah bereket versin
Bende altın günü bulup girmeyi çok istedim ama hiç denk gelmedi çevremde

İlk alan olmak şartıyla Para gününe giriyordum para geldiği gibi altın alıyordum
Sonra o altın parasını taksit taksit nakit Ödemiş gibi oluyordum o da güzel oluyordu
Sonra onuda iptal ettiler

Güzel günlerde kullansın kızımız

Bizim seninle tahmini doğum tarihimizde aynıymış
Doktor banada 11 Haziran dedi
Bakalım ilk hangimiz doğuracak 😂
Para günü için çok mantıklı davranmışsın bence. Amin. Cümlemizinki İnşallah.🙏

Kalktımdaa durdu sipa kuzuu kendime geldimmm
Kahvaltımı ediyorum tekbaşıma sen napiyorsun🤩
Afiyet olsun kuzu yarasın miniğe. Ben uyuyabiliyorum rahatlıkla ama sabah kaldığımda baş ağrısı ve göz yanmasıyla kalkıyorum sanki günlerce hiç uyumamış gibiyim oyüzden keyfim yoktu dünden beri okuyup çıktım sadece :) baya hareketli olacak miniğin doğunca artık birlikte oynarsınız ehehehehe

• Beğen
Reactions: Jou
Afiyet olsun kuzu yarasın miniğe. Ben uyuyabiliyorum rahatlıkla ama sabah kaldığımda baş ağrısı ve göz yanmasıyla kalkıyorum sanki günlerce hiç uyumamış gibiyim oyüzden keyfim yoktu dünden beri okuyup çıktım sadece :) baya hareketli olacak miniğin doğunca artık birlikte oynarsınız ehehehehe
Hahahahahah heaa roman havasını patlatırızz artıkk🤣🤣🤣🤣 benimde başim çatlıyor vallahaa hiç seyim yok öyle oluyor ya kuzu bacaklarım bile ağrıyor arada gece de niye uykuda yakalar bu ağri bilmemki🤣🤣

Hahahahahah heaa roman havasını patlatırızz artıkk🤣🤣🤣🤣 benimde başim çatlıyor vallahaa hiç seyim yok öyle oluyor ya kuzu bacaklarım bile ağrıyor arada gece de niye uykuda yakalar bu ağri bilmemki🤣🤣

Ahahah kız yoksa dinletiyor musun roman havası senin yüzünden mi yoksa çok hareketli, :) o bacak ağrısı hep gece buluyor maalesef az uykusuz bırakmadı o ağrı

• Komik
Reactions: Jou
X