2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yalnız olmadığıma göre normal ozaman bu yaşadıklarımızda :)
Aynı şikayetler bende de var canım. Benim oğlanda baş geliş pozisyonda çok baskı yapıyor. Kasiklarıma sanki bıçak batıyor gibi acıyor,bacağımı yana biraz fazla açsam canım nasıl yanıyor,paytak paytak yürüyorum öyle 🥲
Dediki ne istiyorsun dedim hocam normal doğum planlıyorum, ozaman bol bol yürüyüş dedi ve artık aylık 1 kg almaya özen göster dedi. Nst ye bağlamadı artık 3 haftada 1 görüşelim dedi. Suyu her şeyi iyi dedi. Kızım pozisyonunu almış. Ama nst ile ilgili hiçbir şey demedi. allahım hepimizin yardımcısı olsun hanımlar💞 az kaldı heyecan bastı valla + korku😅
Gözünüz aydın,korkmayın,normal doğum evet ağrılı bir süreç fakat sonrası büyük kolaylık oluyor çoğu zaman. Nstye 35 hafta ve sonrası bağlıyorlar agriniz vs yoksa. Maşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🌸

Kızlar bunu aldım yenidoğandan itibaren kullanılır diyorlar, çok övdüler bunu.

Eklentiler

• 9868B4B9-944B-469A-B389-49B9775A0B28.jpeg
    9868B4B9-944B-469A-B389-49B9775A0B28.jpeg
    56 KB · Görüntüleme: 54
Aynı şikayetler bende de var canım. Benim oğlanda baş geliş pozisyonda çok baskı yapıyor. Kasiklarıma sanki bıçak batıyor gibi acıyor,bacağımı yana biraz fazla açsam canım nasıl yanıyor,paytak paytak yürüyorum öyle 🥲

Gözünüz aydın,korkmayın,normal doğum evet ağrılı bir süreç fakat sonrası büyük kolaylık oluyor çoğu zaman. Nstye 35 hafta ve sonrası bağlıyorlar agriniz vs yoksa. Maşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🌸
Allah razı olsun🌸

Ay evet ya şimdi hangi tarafa döneceğimi şaşırıyorum. Tek ayağımın üzerine durum pijamamı giremiyorum yatarak giyiyorum. Asıl zor zamanlar bu zamanlarmış onu anladım

X