2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hahahahahaha :KK70: :KK70: :KK70:
Şimdi almoş kafası yukarda ya
Ayaklari fena nereme basıyor bilmiyorum ama fena kramp giriyo bide biguzel idrarıma bastırıyor gece donuma kacirdim🤭
bide elini açmış agzını kapatıyo gülüyormuş gibi😂😂
😂😂

• Komik
Reactions: Jou
😂😂

Hahahahha yaaaaa :KK70:

Hahahahahaha :KK70: :KK70: :KK70:
Şimdi almoş kafası yukarda ya
Ayaklari fena nereme basıyor bilmiyorum ama fena kramp giriyo bide biguzel idrarıma bastırıyor gece donuma kacirdim🤭
bide elini açmış agzını kapatıyo gülüyormuş gibigeçen perşembe günü sen bittin anne dermişçesine gibiii😂😂
Valla öyle garip yerlerde hareket ediyoki benimkide anlam veremiyorum bazen😂 Almira biraz zorlicak heralde annesini 😄

• Komik
Hayırdır inşaallahh güzel haberle çıktın ya kızzz neye karıştı
Bebekle ilgili çok şükür herşey yolunda ben ssvd istiyordum onun için çok araştırdım doktorumuda buldum tabiki yapabilirsin demişti baya umutlandim dün evet yapabilirsin yapan çok kişi var daha önce böyle bişey yaşamadık ama yasamiycaz anlamında gelmiyor her zaman rızk var tekrardan sezeryana alınabilir filan dedi iyice gözum korktu

Bebekle ilgili çok şükür herşey yolunda ben ssvd istiyordum onun için çok araştırdım doktorumuda buldum tabiki yapabilirsin demişti baya umutlandim dün evet yapabilirsin yapan çok kişi var daha önce böyle bişey yaşamadık ama yasamiycaz anlamında gelmiyor her zaman rızk var tekrardan sezeryana alınabilir filan dedi iyice gözum korktu
Ssvd ne oluyor kuzu
Herşekilde dikkat etmek lazım ya doktor illa onlar olmadı diye sende olmicak anlamına da gelmez diye konuştu

Gell benim güzel kızımmmm🥲🥲🥲
Agzını yüzünü burnunu kulağını şapır şupur yerimm ayaklarını totonu ısırıcam hele gell😂🥲

Screenshot_20220417-110214_Elika Pregnant.jpg

Canim ilk kızımda mecburi sezeryanla olmuştu aradan 6 yıl geçmiş yapan çok kişi var bana Umut olmuştu ben normal doğumu yaşamayı çok istiyordum doktorda destekliyor ama rızk her zaman var filan dedi bilmiyorum kafam karıştı galiba vezgectim

Hiç belli olmuyor bu işler canım. Kuzenim sezeryan için hastaneye gitmeye hazırlanırken suyu geliyor koştur koştur hastaneye gidiyorlar açılma var bir kaç saat içinde normal doğum yapıyor.

Aayyy erkek çocuğu işte anasına kıyamıyolarr 🥲
Büyüyüncede kıyamazz sana
Canım oğlum inşallah hep böyle olur anasına kıyamaz 😂
Canim ilk kızımda mecburi sezeryanla olmuştu aradan 6 yıl geçmiş yapan çok kişi var bana Umut olmuştu ben normal doğumu yaşamayı çok istiyordum doktorda destekliyor ama rızk her zaman var filan dedi bilmiyorum kafam karıştı galiba vezgectim
Kuzu ben de dün duydum tanıdık biri istanbulda ilk doğumu sezeryan 2.yi dün normal doğurmuş onunda 4 yıl geçmiş kendini üzme tabi ki normal olmasını her anne ister bende çok istiyorum ama sezeryan durumumuza daha uygunsa yapıcak bişey de yok ne yapalım

Canım oğlum inşallah hep böyle olur anasına kıyamaz 😂

Kuzu ben de dün duydum tanıdık biri istanbulda ilk doğumu sezeryan 2.yi dün normal doğurmuş onunda 4 yıl geçmiş kendini üzme tabi ki normal olmasını her anne ister bende çok istiyorum ama sezeryan durumumuza daha uygunsa yapıcak bişey de yok ne yapalım
Erkek analarına kıyamazya zatenn 😂

Ssvd ne oluyor kuzu
Herşekilde dikkat etmek lazım ya doktor illa onlar olmadı diye sende olmicak anlamına da gelmez diye konuştu
Sezeryan den sonra normal doğum demek canım ya evet onu demek istedi ama çok küçükte olsa öyle bir rızkı göze alamam düşünsene normal doğum herşeyini çekiyorsun Altan dikiş oluyor bide iç kanama filan oluyor tekrar ameliyat oluyorsun

• Beğen
X