2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Iyiyizz canım sen nasılsın🤗
Allah daha iyi etsin inşallah canım çok şükür bizde iyiyiz daha kontrolüme vardı ama oruç tutuyorum diye erken gidiyim dedim gelişimi filan suyu herşey çok güzeldi çok şükür bende toplam 7 kilo almışım son iki ay hayırlısıyla

Allah daha iyi etsin inşallah canım çok şükür bizde iyiyiz daha kontrolüme vardı ama oruç tutuyorum diye erken gidiyim dedim gelişimi filan suyu herşey çok güzeldi çok şükür bende toplam 7 kilo almışım son iki ay hayırlısıyla
Cok şükür 🤩
Gene iyi kilo kuzuu
Doktorun dedimi oruç tutma gibi şeylerr vallaha helal olsun iyi cesaret ediyorsunuz ben edemem zaten günde 4 tane vitaminim var dengesini bozar

Cok şükür 🤩
Gene iyi kilo kuzuu
Doktorun dedimi oruç tutma gibi şeylerr vallaha helal olsun iyi cesaret ediyorsunuz ben edemem zaten günde 4 tane vitaminim var dengesini bozar
Yok tutma gibi bişey demedi bebeğin gelişimi de suyuda çok iyi kendini hissdiyorsan tut dedi zaten orucuda yariladik çok şükür

• Beğen
Reactions: Jou
Yok tutma gibi bişey demedi bebeğin gelişimi de suyuda çok iyi kendini hissdiyorsan tut dedi zaten orucuda yariladik çok şükür
Anladım canımm herkesin bir değil işte
Sana yaramış enazından oruç iyi bari
Acıkmıyorsun demekkii ben acıkıyorum sürekli gözüm dönüyor

Anladım canımm herkesin bir değil işte
Sana yaramış enazından oruç iyi bari
Acıkmıyorsun demekkii ben acıkıyorum sürekli gözüm dönüyor
Aynen çok şükür güzel gidiyor ilk hamileliğimde ben daha ileri haftalardaydim hiç tutamadım bunda çok istiyordum çok şükür Rabbim kolaylığını veriyor

Aynen çok şükür güzel gidiyor ilk hamileliğimde ben daha ileri haftalardaydim hiç tutamadım bunda çok istiyordum çok şükür Rabbim kolaylığını veriyor
Öylee tabiii veriyorr bazılarındada yaramıyorr çokta sürekli su içiyorum buara 3 çe çıktım resmen işe işe mahvoldum😂😂😂

Beni bir sıcak bastı ki bu gece kan ter içindeydim😄
Hahahahahaha :KK70: :KK70: :KK70:
Şimdi almoş kafası yukarda ya
Ayaklari fena nereme basıyor bilmiyorum ama fena kramp giriyo bide biguzel idrarıma bastırıyor gece donuma kacirdim🤭
bide elini açmış agzını kapatıyo gülüyormuş gibigeçen perşembe günü sen bittin anne dermişçesine gibiii😂😂

X