2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sezeryan den sonra normal doğum demek canım ya evet onu demek istedi ama çok küçükte olsa öyle bir rızkı göze alamam düşünsene normal doğum herşeyini çekiyorsun Altan dikiş oluyor bide iç kanama filan oluyor tekrar ameliyat oluyorsun
Işteee hiç gerek yok ilk sezaryen geçirmişsin gene geçir baktın daha kötü olur birşey olurr allah korusun yani kuzu
Normali düşünme boşverrr sezaryende çokmu çektin 😒

Canım oğlum inşallah hep böyle olur anasına kıyamaz 😂

Kuzu ben de dün duydum tanıdık biri istanbulda ilk doğumu sezeryan 2.yi dün normal doğurmuş onunda 4 yıl geçmiş kendini üzme tabi ki normal olmasını her anne ister bende çok istiyorum ama sezeryan durumumuza daha uygunsa yapıcak bişey de yok ne yapalım
Hmm bı sorun olmamış dimi herşey yolunda

Işteee hiç gerek yok ilk sezaryen geçirmişsin gene geçir baktın daha kötü olur birşey olurr allah korusun yani kuzu
Normali düşünme boşverrr sezaryende çokmu çektin 😒
Aynen çok zor geçti hele ilk gözümü açtığımda Allah'ım nasıl bir acı orasını olduğu gibi hissediyordum sonra ağrı kesici filan verdiler bir hafta rahat yuruyemiyordum kızıma rahat bakamadım yani kısacası benim için çok kötü geçti

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Aynen çok zor geçti hele ilk gözümü açtığımda Allah'ım nasıl bir acı orasını olduğu gibi hissediyordum sonra ağrı kesici filan verdiler bir hafta rahat yuruyemiyordum kızıma rahat bakamadım yani kısacası benim için çok kötü geçti
Yani bidaha yaşamamak adıyla normal istedin ayy vallahi kadın olmak çokzor ya 😒

Yok iyiymişmiş gayet ama bunu her doktor yapmaz bence

Kızlar da yani çok minnoş oluyolar Allah bana da nasip eder inşallaaah 😄
Zaten canım her doktor yapmıyor bende çok araştırdım doktorumuda buldum ama öyle bir riski beni korkuttu yani doktorum destekliyor yapabilirsin diyor eve geldim kafam baya karıştı

Yani bidaha yaşamamak adıyla normal istedin ayy vallahi kadın olmak çokzor ya 😒
Aynen canım valla üsten çıksa ayrı dert Altan çıksa ayrı hiç cikmasa apayrı bir dert Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah işte o yüzden cennet annelerin ayakları altındadır çünkü cefasi çok

• Beğen
Aynen canım valla üsten çıksa ayrı dert Altan çıksa ayrı hiç cikmasa apayrı bir dert Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah işte o yüzden cennet annelerin ayakları altındadır çünkü cefasi çok
Evett evett cok iyi dedin öylee rabbim kolaylık versin hepimizee gun geçtikçe korkmayada başlıyorum bizimkinin kafası yukarda inşaallahh iner aşsağa ya da normale döner anlıyorum zaten yukarda olduğunu biara bi dönüyor gibiydi doktora gitmeden önce meğersem çikmış yukarı😂

Evett evett cok iyi dedin öylee rabbim kolaylık versin hepimizee gun geçtikçe korkmayada başlıyorum bizimkinin kafası yukarda inşaallahh iner aşsağa ya da normale döner anlıyorum zaten yukarda olduğunu biara bi dönüyor gibiydi doktora gitmeden önce meğersem çikmış yukarı😂
İnşallah döner canım hayırlısıyla kucağımıza alırız bebeklerimizi

• Beğen
Bebekle ilgili çok şükür herşey yolunda ben ssvd istiyordum onun için çok araştırdım doktorumuda buldum tabiki yapabilirsin demişti baya umutlandim dün evet yapabilirsin yapan çok kişi var daha önce böyle bişey yaşamadık ama yasamiycaz anlamında gelmiyor her zaman rızk var tekrardan sezeryana alınabilir filan dedi iyice gözum korktu
Bende ssvd düşünüyorum. Evet risk her zaman var sezeryanda olsa var o söylemek zorunda bunları tabi bide

Bende ssvd düşünüyorum. Evet risk her zaman var sezeryanda olsa var o söylemek zorunda bunları tabi bide
İnşallah hayırlı bı şekilde olur canım banada umut olursun Nerde doktora gidiyorsun doğum fiyatı aldinmi hiç bize 15 bin civarı bişey olur dedi

X