2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Allah ne verdiyse korunmak falan yok bam bam bam bizde 🤣🤣🤣30 yaşındayım eylülde 5 yıllık evli olacağım çok zor oldu bebeğim o yüzden korunmayı düşünmüyorum zaten hemen olmayacağını biliyorum Allahın izniyle hemen olursa da kabulum
😅🤣durmak yok diyorsun yani. Allah gönlüne göre versin kuzum . Her şey vakti zamanı gelince oluyo işte bn de ilk kızımdan önce 3tane kürtaj yaşamıştım. Hastanenin bahçesine oturup eşimle ağladığımız günü hatırlıyorum da şimdi çok şükür rabbime 🙏🏼🙏🏼

benim 2.ve galiba son çocuk olaçağı için tüpleri bağlatmayı düşünüyorum tekrar spiral ile uğraşmak istemiyorum :KK14:
Ya bnm de ikinci kuzum. Ama tüp bağlatma da bana içime sinmiyor her dr da yapmıyormuş onu. Bi de bnm halam bağlatmıştı ona rağmen hamile kalmıştı artık ufak bi kaçak mı oldu bi yerde bilmiom da 🤣 spiral değil de aynı spiral görevini gören bi hap duydum ya ayda 1içiliuormuş sanırım

😅🤣durmak yok diyorsun yani. Allah gönlüne göre versin kuzum . Her şey vakti zamanı gelince oluyo işte bn de ilk kızımdan önce 3tane kürtaj yaşamıştım. Hastanenin bahçesine oturup eşimle ağladığımız günü hatırlıyorum da şimdi çok şükür rabbime 🙏🏼🙏🏼
Ben yarıda bırakılan tüp bebek tedavisinden kendiliğinden hamile kaldım bir hafta iğneleri kullandım artık opu olacaktım kist çıktı doktor böyle devam edemem iptal dedi yıkıldım resmen o kadar iğne para boşa gitti gelecek ay tekrar başlayalım dedi tüm ilaçları tekrar aldım o kadar ağladım ki rabbim bana muzizemi gönderdi 😍

Kizlaar cok afedersiniz ama benden mukus gibi bir akinti geldi, kan rengi veya pembelik kesinlikle yoktu ama normal bir akintida degildi. Internetten nişan gelmesine baktım ve çok benziyor kanama seklinde olmak zorunda degilmis ama tabiki tam olarak ayırt edemiyorum nişan mı akıntı mı:cry:

Çok korkuyorum nişan geldiyse diye, böyle bir şey tecrübe eden var mı? ay çok panik oldum.

Bende açık kahverengi akıntı gelmişti nişan sandım koştur koştur gittim bişey yoktu. Koyu sarıysa oluyor zaten bu haftalarda ama içinin rahat etmesi için bi görün istersen doktora canım

Benimde sağ bacağımın alt dirseğin altında bi ağrı var ayağıma kadarr hayırlı ola inşaallahh

Bende bi sağda bi solda hep oluyor normal bence uygulamada da yazıyordu sanırım bacak ağrısı

• Beğen
Reactions: Jou
Ben yarıda bırakılan tüp bebek tedavisinden kendiliğinden hamile kaldım bir hafta iğneleri kullandım artık opu olacaktım kist çıktı doktor böyle devam edemem iptal dedi yıkıldım resmen o kadar iğne para boşa gitti gelecek ay tekrar başlayalım dedi tüm ilaçları tekrar aldım o kadar ağladım ki rabbim bana muzizemi gönderdi 😍

İşte bişeyler ters gidiyorsa daha iyisi olacağı içindir ne güzel normal yolla hamile kalmışsın🤗

X