2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İnşallah kuzu, biraz daha sakinleştim evet suyum gelmediği yada sancı başlamadığı sürece bir sıkıntı olmaz. Senin bacağına bişey mi oldu yarım yamalak okudum mesajı

İnşallah öyle olmuştur benimde.
Yok burada aciller gerçekten acil bir durum için bakıyorlar canım kaza durumu yada ciddi bir hastalıkta. Bekleyeceğim pzt ve doktora bilgi vereceğim mecbur. Belki burda size de olduysa diye sormak istedim.
Nişanın ne olduğunu da bu sitede öğrendim, kızlar bahsediyordu nişandan 2 gün sonra doğumları başlamış diye 🙈
Sen sakin ol panik yapma

Hee kızzz bi ağrı başladı dirseğimin altında bileğine kadar normal yaa bi sağ bacağımda var işte kuzu
Canim benim hamileligin 5. Ayinda kolumda agri olmustu ayni agri mi bilemem tabi ama doktor kolluk giymemi onermisti normal demisti. Belki doktora gidene kadar boyle rahatlatabilirsin eger cok rahatsiz ediyorsa seni. Tulbent varsa onunla da cok sikmadan sarabilirsin
Kuzu akıntıdır ya nişan gelse sancında olur yani anlarsın bence boşuna telaş yapma
Yemek yedim simdi dikkatim dagildi 🤣🤣

• Beğen
Reactions: Jou
Canim benim hamileligin 5. Ayinda kolumda agri olmustu ayni agri mi bilemem tabi ama doktor kolluk giymemi onermisti normal demisti. Belki doktora gidene kadar boyle rahatlatabilirsin eger cok rahatsiz ediyorsa seni. Tulbent varsa onunla da cok sikmadan sarabilirsin

Yemek yedim simdi dikkatim dagildi 🤣🤣
Geçti yaa kuzumm hafifledii 🤩 ne yemeğii saat kaç acepp 🤭

Kızzzz hayırlı olsun proluğun😂😂😂
O ne ki ne oluyor pro olunca nasıl olunuyor artısı ne ki 😃
Hahaha sagoll canomm
Şöyle diyeyimm yorum yaparken oppsss geliyoya saniyesi bitmeden atamıyorsun wp gibi hiç süresi yok
Gizli gizli gezebiliyorsun kimse seni nerde neyapıyorsun çevrimiçi görmüyorr 😂
Fazlada birşey yok yanii

4000 hastaneye 4000 doktora veriyorduk
Şimdi 4500 hastaneye 4500 doktora vereceğiz
Ekstra 1750 yatış ücreti (bunada zam gelmiş olabilir)
kovid testi 450
Epidural 2000-2500 arası
Yaparlarsa ağrı kesici ve serum ücreti falanda ekleniyormuş :mad:
Nerde yaşıyorsun cnm.
Hastane yatışa ayrı almalarına şaşırdım.

X