2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızzz durrr sakinnn olll derin nefesss all korkmaa
Yalancıdır belki doktoruna yazdınmı veya gidersin yarın tedbir amaçlı
Doktordan Haftasonu ulasamiyorum maalesef, internette de sey yaziyor suyun gelmedigi surece sancilarin gelmedigi surece gundelik hayatini surdurebilirsin diyor doktora ulasmana gerek yok yaziyor. Bilemedim.

Bugün biraz sadece 10 dakika kadar süpürge tutmuştum, bide eşimle yavaş tempolu yürüyüş yapmıştık bunlardan mı oldu acaba. Lütfen doğum olmasın henüz çok erken benim ki yarın daha 30’u dolduruyor

Reactions: Jou
Doğru haftasonu
Eeee tamamm sakin oll kuzumm suyun gelmediği sürece zaten iyidirrr yalancı bi lekedirr oluyormuş
Hiçbirşey etmemişsin gayette normal takılmıssınn sen sakin olll hiçbirşey olmayacak

Beklemekten başka çarem yok sanırım pzt doktoruma ulaşıcam mecbur, nişan ise de bu kadar erken gelebiliyormuymuş?
Evet nerde gördüm hatırlamıyorum uygulamalarda mıydı burda mıydı emin değilim. Ama nişan erken gelebiliyormuş. Acile falan gitsen bakmazlar mı?

Doğru haftasonu
Eeee tamamm sakin oll kuzumm suyun gelmediği sürece zaten iyidirrr yalancı bi lekedirr oluyormuş
Hiçbirşey etmemişsin gayette normal takılmıssınn sen sakin olll hiçbirşey olmayacak
İnşallah kuzu, biraz daha sakinleştim evet suyum gelmediği yada sancı başlamadığı sürece bir sıkıntı olmaz. Senin bacağına bişey mi oldu yarım yamalak okudum mesajı
Evet nerde gördüm hatırlamıyorum uygulamalarda mıydı burda mıydı emin değilim. Ama nişan erken gelebiliyormuş. Acile falan gitsen bakmazlar mı?
İnşallah öyle olmuştur benimde.
Yok burada aciller gerçekten acil bir durum için bakıyorlar canım kaza durumu yada ciddi bir hastalıkta. Bekleyeceğim pzt ve doktora bilgi vereceğim mecbur. Belki burda size de olduysa diye sormak istedim.
Nişanın ne olduğunu da bu sitede öğrendim, kızlar bahsediyordu nişandan 2 gün sonra doğumları başlamış diye

Hee kızzz bi ağrı başladı dirseğimin altında bileğine kadar normal yaa bi sağ bacağımda var işte kuzu

Kuzu akıntıdır ya nişan gelse sancında olur yani anlarsın bence boşuna telaş yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…