2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aayyyy kızlaarr ben evham yapmışım hicbirsey yok herşey normal dedi doktorr 1750 olmuş kilosu amaa tek sorun kafası yukarda aşşagıda değilmiş sıpaa 😂 benim kızım yaramaz çıkmış :KK70: şimdilik olsa sezaryen dedi ama döner dedi zamanla ama olmasada sezaryen vallaha 🥲
Hadi gözün aydın,maşallah büyümüş prenses❤
Döner daha merak etme. Benim kız doğuma kadar baş gelişti 6 cm acilmam oldu birden bir döndü yukarıya abovv bana dediler sezeryan olcan geri dönmezse diye 😥
E o kadar sancıyı çekmişim istemedim tabi sezeryan olmasını. Son anda döndü de normal oldu 🤣
Kızlar selam aramızda pıhtılaşma bozukluğu olan varmı coraspin yada iğne kullanan?
Pıhtılaşma bozukluğu yok ama öncesinde emboli geçirdiğim için kan sulandirici iğne vurunuyorum.
Kızlar sabah kontrolüm var dualarınızı bekliyorum inşallah herşey yolundadır 🤗
İnşallah güzel haberlerle gelirsin 😊

• Muhteşem
Reactions: Jou
Kanama olmamış bir daha ağrısı vardı. Doktor nst çektir demişti ama gitmedi sanırım
Anladım canım inşallah bir sıkıntı olmaz ya :/
Sen nasılsın geçti mi mide yanman?
Benim kızımda da çok yanıyordu baya saçlı doğdu. Saçlı olacak derler çok mide yanması olunca. Bunda baya az mide yanmam keltos olacak diye gülüşüyoruz eşimle 🤣

Anladım canım inşallah bir sıkıntı olmaz ya :/
Sen nasılsın geçti mi mide yanman?
Benim kızımda da çok yanıyordu baya saçlı doğdu. Saçlı olacak derler çok mide yanması olunca. Bunda baya az mide yanmam keltos olacak diye gülüşüyoruz eşimle 🤣
İnşallah canım 🤲🏻

Sabah maden suyu içtim yattım ondan beri iyiyim. Çok şükür şimdilik yok🤭 evet öyle derler bende diyorum acaba çok mu saçı. Bana çektiyse doğduğumda kelmişim ben🤭😂

İnşallah canım 🤲🏻

Sabah maden suyu içtim yattım ondan beri iyiyim. Çok şükür şimdilik yok🤭 evet öyle derler bende diyorum acaba çok mu saçı. Bana çektiyse doğduğumda kelmişim ben🤭😂
Tecrübeyle sabit bence mide yanmasının saçla alakası var tıbbi bir açıklaması olmasa bile büyüklerin bir bildiği var da öyle demişler. Benim ilk gebeligimde de çok yanıyordu baya saçı vardı. Ortanca az oldu mide yanmam,saçı vardı ama seyrekti,kızımda aşırı derece yanıyordu midem 5 aydan sonra başlamıştı o da baya saçlı doğdu. Bakalım şimdi nasıl olacak mide yapması az oluyor 🤪

Ben dili kullanıyorum zaten. Gece kanaması olmuş hamile eşine hala bugün gelip ctesi misafirlere şu yemeği mi yapsam diyorsa karşındaki sakin falan olamıyorsun canım.Telefonda da ailesine bişey yok çok iyi diyor. Ben ömür boyu unutcam bu muameleyi.
Evet canim bazen olması gibi konuşmakta anlamayabiliyorlar, sen kendini ve ve bebeğini dusun sadece suan. Erkekler bide hakikaten hamileliğin ne kadar zor bir süreç oldugunu anlamıyorlar hem fiziksel hem ruhsal açıdan.:sinirli:

Tecrübeyle sabit bence mide yanmasının saçla alakası var tıbbi bir açıklaması olmasa bile büyüklerin bir bildiği var da öyle demişler. Benim ilk gebeligimde de çok yanıyordu baya saçı vardı. Ortanca az oldu mide yanmam,saçı vardı ama seyrekti,kızımda aşırı derece yanıyordu midem 5 aydan sonra başlamıştı o da baya saçlı doğdu. Bakalım şimdi nasıl olacak mide yapması az oluyor 🤪
Bende alakası olduğunu düşünüyorum durduk yere dememişler 🤭😂

Kızlar biraz önce tuvalette peçetede minicik minicik iki damla kan gördüm sabah 9 da kontrolüm bebek hareket ediyor ama çok korkuyorum
Hic korkma bak bebis hareketliymis çok şükür. Dıştan da olabilir mi acaba, sivilce vb bir şeyden gelmiş de olabilir. Sabah az kaldı annesi, strese sokma bebisi, çok çok iyidir inşallah merak etme💕

Hic korkma bak bebis hareketliymis çok şükür. Dıştan da olabilir mi acaba, sivilce vb bir şeyden gelmiş de olabilir. Sabah az kaldı annesi, strese sokma bebisi, çok çok iyidir inşallah merak etme💕
Belki de öyledir yada belkide idrar yolları ile alakalı bir durumdur ama sabah olmaz artık. Zaten hiç uyuyamamıştım bu saate kadar bu saatten sonrada korkudan uyuyamıyorum 😭

Belki de öyledir yada belkide idrar yolları ile alakalı bir durumdur ama sabah olmaz artık. Zaten hiç uyuyamamıştım bu saate kadar bu saatten sonrada korkudan uyuyamıyorum 😭
Çok azsa yani bozuk para boyutunda değilse sivilce vs olabilir. Kontrolünde söyle mutlaka,içini ferah tut yoktur inşallah bir şey güzel haberlerini bekliyoruz 😊

ablama yurtdışından gelirken al dedim almanyada felan baya bilindik çünkü 🙈 ben hiç bebek yağı kullanmadım hep zeytinyağı sürmüştüm en doğalı o bence
Aa burda yok o zaman
Kızlar, bebislerinizin cildine bağlı aslında bu. Bebekler öğretiyor bize ne kullanmamiz gerektiğini. Ben de bepantol almıştım, fayda göremedim, sudocreme geçtim, kızım 4bucuk yasinda ve sudocrem hala kullanıyorum gerektiğinde. Bize çok yaradı 🌹
Doğru aslında Deneye deneye görücez kuzu
Gun saydıkça, akrep ile yelkovan yerinde sayıyor gibi hissediyor insan valla:KK45:
Gerçekten öyle geçmiyo sanki günler 😬

X