2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar merhaba, şimdi kontrolden geldim. Doktor, bebegin kordonunu boynuna hafif bir şekilde doladığını söyledi; sonrasında da ama bu sıkıntı yaratacak bir durum değil bebek nefesi zaten dısardan almiyor şöyle böyle diye bir sürü açıklama yaptı. E madem sorun yok ne diye kordonu boynuna dolanmış diye söylüyorsunuz be adam! Resmen sinir oldum, neyse sıkinti yaratcak bir durum değilmiş nasılsa diyorum ama yine de içime kurt düşürdü resmen 🙁 halk arasında hep duyarız kordon dolanmış doğum şoyle zor gecmis böyle olmuş diye. Kafama negatif bir durum olarak kazınan bir şey olduğu için ister istemez bi içim daraldı. 😣
Acaba şu an durumunuz nedir? Ben de pazartesi günü 2 tur dolandığını öğrendim, 24+2 idi o gün. Şimdilik hiçbir sorun yok, sadece takip edelim, doğuma kadar böyle giderse sezaryen olmak zorundasın dedi.
Düzeldi mi acaba?

Eşimin işten gelmesini bekliyorum canım.Kv ler eşimin benden için rahatsız demesine rağmen birde akşam mangalına çağırmışlar.Beni arayıp neyin var biz götürelim hastaneye olmadı kızı alalım sen dinlen diyen yok tabii.Az önce eşimle tartıştım mangal davetinin bahsini bile açması böyle bir günde hata bana göre.
Ay şaka gibiler insan der götürelim beklemeden dalga geçer gibi mangala çağırmak nedir yani

Kıız pişik kremi şimdi sudocrem mi diyosunuz bende musteladan diye düşünmüştüm bana bi el atın şimdi hangisini alayım
Kuzum mustela kesin alma içerik kötü, sudocrem bende düşünüyordum. İçeriğine bakmadım açıkçası.. Burda bir arkadaş kimdi hatırlamıyorum onun içeriği de iyi değil dedi hayallerim suya düştü 🙈

Benden kaynaklanıyormuş söyleniyormuşum soğuyormuş benden.Tartışırken konuştuğu lafa bak diyormuşum erkeklik gururu 5 paralık oluyormuş. Eğilip kalkarken iş yaparken bırak yapma demiyor.Geçen dışarı çıkmak zorunda kaldım bi yere gidecektim aylardır beraber gideriz izin alırsın diyorum tamam diyordu o gün geldi çattı sesi çıkmadı. Kızım 12 kg kucağımda taşıdım gün boyu onun yüzünden ne yaptın bile demedi üzerine.Bunlara söylendiğim için soğuyormuş beyefendi. Ben kendinden soğudum iyice karnım burnumda olmasa çeker giderdim annemlere.
Nedesem bilemedim kuzum allah sabır versin 😔

Aaaa sen mi demiştin 😊 Açıkçası deterjan şampuan biberon temizleyicisi araştırmaktan pişik kremine sıra gelmedi napcaz yaaa 😆 en olmadı bişi bulamazsak bende hametan var onu kullanırım 🙈 Bir şeyler bulursam yazarım buraya..
Ben çok şey yapmıyorum ya sudocrem mecbur kalırsam alırım da çok iyi geldiğini söylüyor herkes. Ama şimdilik bepanthol düşünüyorum 🤭

X