2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hadi gözün aydın,maşallah büyümüş prenses❤
Döner daha merak etme. Benim kız doğuma kadar baş gelişti 6 cm acilmam oldu birden bir döndü yukarıya abovv bana dediler sezeryan olcan geri dönmezse diye 😥
E o kadar sancıyı çekmişim istemedim tabi sezeryan olmasını. Son anda döndü de normal oldu 🤣

Pıhtılaşma bozukluğu yok ama öncesinde emboli geçirdiğim için kan sulandirici iğne vurunuyorum.

İnşallah güzel haberlerle gelirsin 😊
Aaayyy cok güzell kızzzz insaallah inşaallahh bakalımm haziranda ne olcakk 🤩

Benimde burnum tıkandı tıkanacak hale geliyo kuzu hiç halim yok hasta gibiyim
Nazar değdi topiğe 🤭 benimde burnum yanmaya başladı 😔

Dün bide o kadar halsiz gariptim ki modum düşüktü resmen. Eşim de küstüm sandı sürekli noldu neye canın sıkıldı dedi durdu 🤭

• Komik
Reactions: Jou
Nazar değdi topiğe 🤭 benimde burnum yanmaya başladı 😔

Dün bide o kadar halsiz gariptim ki modum düşüktü resmen. Eşim de küstüm sandı sürekli noldu neye canın sıkıldı dedi durdu 🤭
Hahahah adamda doğal olarak seni öyle alıştığı için banada oyle der ama dün iyiydim neolduysa sabaha karsı oldu 🤦‍♀️ akşama bi ıhlamur içeyim ben

Kızlar noluyoo size kendinize gelin benimde karnım ağrıyor yalnız 🤦‍♀️

• Beğen
Anladım canım inşallah bir sıkıntı olmaz ya :/
Sen nasılsın geçti mi mide yanman?
Benim kızımda da çok yanıyordu baya saçlı doğdu. Saçlı olacak derler çok mide yanması olunca. Bunda baya az mide yanmam keltos olacak diye gülüşüyoruz eşimle 🤣
benim ilk kizimda nasil yanardi midem felaketti.Cocuk dogdu 2 yil sacsiz gezdi cikmadi saci)) bu hamileligimdede yanma yok bakalim saclimi dogacak sacsizmi))

Inşallahh kuzumm yalnızz benimki yukardaya 😆
Alt karnım boş gibi üst karnım tam sertt elime geldi gelecek kafası sıpaaa

Oyy yerleşmiş oraya keyfi yerinde ozaman rahat geldi orası demek ki :)

• Komik
Fırsat bu fırsat sev annesi 😍
Seviyorumm kuzu vallaha doğum az kaldı kalbim pıttpıttt bide sezaryen dedi ya doktor öyle şimdilik diye sadece diye olsa olsa gitsem olsam alsam kucağıma diye düşünür oldum 😆 kızzz sus dedimm kendi kendime içerde nekadar gelişirse okadar iyi dedim sustum 😆

X