2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
A

Anladımm kuzu sonradann var o bendee ama çok yavaş çekmek gerekirmiş burun kanaması gibi tahriş gibi olabiliyormuş bebekte kıyamam ya çekmeğe kıyamam benn
Ben de nasıl yapıcam diye düşünüyorum sonra diyorum ki annelik hissiyatıyla hallederiz yaaa

Reactions: Jou
Göğüs pompası alıcak mısın?
Lohusa pedi veya bezi
Puset
Ateş ölçer
Tarak seti
Çorap
Battaniye
Müslin bez vs

Göğüs pompası gerekirse alacağım şuan boş yere para vermek istemedim. Bi tarak seti yok birde onuda not alayım :)

Sonra esimle kavga ediyoruz neden boylesin takiyorsun kendine zarar diye ama yapamiyorum elimde degil dusuncelerimi felan kontrol edemiyorum ama insallah basliycam
Yoksa iyiye gitmiyor benim kafa
Insallah biraz rahatlayim yazarim sizlzre iyi sonuclari

Yaniii doğru diyorr birşey yok herşey yolunda çok şükürr gel gel arada

Göğüs pompası gerekirse alacağım şuan boş yere para vermek istemedim. Bi tarak seti yok birde onuda not alayım :)
Kıyafet olarak sadece hastane çıkışı mı var?

Biz şöyle yapıyoruz üstüne iç zıbın, altına patikli bi alt yine böyle iç zıbın gibi ince. Üstüne de 1 kat işte alt üst giydiriyoruz. Yeni doğduğunda üşür diye

Kıyafet olarak kayınvalidemler alt üst takım birde tulum almışlar hastane çıkışı hariç 4 tane var kıyafeti. Duruma göre de alırız dedik getiren falan da olur çünkü büyük ihtimal :)

Kızlar şimdiden biberonla emzikleri kaynatıp koysam hastane çantasına nolur bişey olmaz demi
Kız daha erken değil mi ? Onları son bi iki gün kala koyar kapatırız.
Kuzum yenidoğanlarda çok sümün oluyormuş. Serum fizyolojik tuzlu su halk dilinde o bebeğin burnunu temizlemek için bir solusyon gibi düşün. Aspiratörlede çekiyorsun
Yaz aylarında da gerek oluyor mu ? Kış doğanlara alıyorlar da yazı bilmiyorum

oyy MaşAllah canım cok güzel besleniyorsun 30.haftaya girince takmaya başladım bende bu beslenme işine artık daha dikkatli ve besleyici şeyler yemeye deneyeceğim bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…