2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Göğüs pompası alıcak mısın?
Lohusa pedi veya bezi
Puset
Ateş ölçer
Tarak seti
Çorap
Battaniye
Müslin bez vs

Göğüs pompası gerekirse alacağım şuan boş yere para vermek istemedim. Bi tarak seti yok birde onuda not alayım :)

Öyle yapp vallahaa ömür geçmezz yaa kafayı yersinn kafani başka şeylere yorr bak cokşükür bebiş geldi tutundu sen keyfine bakk agırşeyler kaldırma ani hareket etme guzel güzel evinde geçinmene bakk arada gel tabi konuşuruzz topik herzaman herkese açık 🥲😘 ben öyle yapıyorum kafamı başka şeylere yoruyorumm buhafta nasıl bitti anlamadım
Sonra esimle kavga ediyoruz neden boylesin takiyorsun kendine zarar diye 😂ama yapamiyorum elimde degil dusuncelerimi felan kontrol edemiyorum ama insallah basliycam 🥲💙
Yoksa iyiye gitmiyor benim kafa
Insallah biraz rahatlayim yazarim sizlzre iyi sonuclari

Sonra esimle kavga ediyoruz neden boylesin takiyorsun kendine zarar diye 😂ama yapamiyorum elimde degil dusuncelerimi felan kontrol edemiyorum ama insallah basliycam 🥲💙
Yoksa iyiye gitmiyor benim kafa
Insallah biraz rahatlayim yazarim sizlzre iyi sonuclari
Yaniii doğru diyorr birşey yok herşey yolunda çok şükürr gel gel arada 😘😘

Göğüs pompası gerekirse alacağım şuan boş yere para vermek istemedim. Bi tarak seti yok birde onuda not alayım :)
Kıyafet olarak sadece hastane çıkışı mı var?

Biz şöyle yapıyoruz üstüne iç zıbın, altına patikli bi alt yine böyle iç zıbın gibi ince. Üstüne de 1 kat işte alt üst giydiriyoruz. Yeni doğduğunda üşür diye

Kıyafet olarak sadece hastane çıkışı mı var?

Biz şöyle yapıyoruz üstüne iç zıbın, altına patikli bi alt yine böyle iç zıbın gibi ince. Üstüne de 1 kat işte alt üst giydiriyoruz. Yeni doğduğunda üşür diye

Kıyafet olarak kayınvalidemler alt üst takım birde tulum almışlar hastane çıkışı hariç 4 tane var kıyafeti. Duruma göre de alırız dedik getiren falan da olur çünkü büyük ihtimal :)

Kızlar şimdiden biberonla emzikleri kaynatıp koysam hastane çantasına nolur bişey olmaz demi😂
Kız daha erken değil mi ? Onları son bi iki gün kala koyar kapatırız.
Kuzum yenidoğanlarda çok sümün oluyormuş. Serum fizyolojik tuzlu su halk dilinde o bebeğin burnunu temizlemek için bir solusyon gibi düşün. Aspiratörlede çekiyorsun 😊
Yaz aylarında da gerek oluyor mu ? Kış doğanlara alıyorlar da yazı bilmiyorum

Ben her gün haşlanmış yumurta köy yumurtası tabi yine aynı şekilde organik süt alıyorum market sütü içmiyorum günde mutlaka 1 tane muz haftanın 2-3 günü sebze yemeği ıspanak olmazsa olmaz kalan günlerde et tavuk ayda 1-2 kez balık işte bide bakla yemekleri yapmaya çalışıyorum yoğurtta hergün yemeye çalışıyorum
oyy MaşAllah canım cok güzel besleniyorsun 😍 30.haftaya girince takmaya başladım bende bu beslenme işine artık daha dikkatli ve besleyici şeyler yemeye deneyeceğim bakalım 🤣

X