2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ahahahah etmaaaaa bana bunu 😆 kuzum ya fiyatları bir güzel denk getiremedim. Geçen çok güzel takımlar buldum dudak uçuklatacak şekilde. Çok iyi almışsın sütyeni çok pahalı şuan pentide suwende kışın 69 a satılan bilee 200 lerde 🙈
Ben valiz alcam birde sen düşün ahahahah

Wuhuu sana kolay gelsin ozaman canım çok için var:)

Canım ben uçlarına bakıyorum sürekli takıntı oldu beyaz duruyordu hep sanki süt varmış gibi son zamanlarda , biraz sıkmış gibi yaptım seffaf sıvı geldi ay cok duygulandım vallahi🥲 bu haftalarda gelebilirmis bende okudum şimdi 😍
Ooyyy rahstina bırak kuzu sıkma dahaa 🤩 bolbol gelcek o sütt 🤤

oyy MaşAllah canım cok güzel besleniyorsun 😍 30.haftaya girince takmaya başladım bende bu beslenme işine artık daha dikkatli ve besleyici şeyler yemeye deneyeceğim bakalım 🤣
Kuzu etmeye çalıştım elimden geldiğince zaten bide muzun ve ıspanağın çok etkili olduğunu düşünüyorum kilo alımında bebek için işede yaradı yani bende 😄

Canım ben uçlarına bakıyorum sürekli takıntı oldu beyaz duruyordu hep sanki süt varmış gibi son zamanlarda , biraz sıkmış gibi yaptım seffaf sıvı geldi ay cok duygulandım vallahi🥲 bu haftalarda gelebilirmis bende okudum şimdi 😍
bi kac haftadır benimde özellikle geceleri sarı sarı sızmaya başladı 🙈

Kız hangi modeller onlar 😆 birde bedeni neye göre seçicez 🙈
Yaaa ben gittimde denedim teeee yilbaşından sonr aalmiştım ben

Aha bundan aldim ama sanırım kalmamış yaaa bulamadımm

Screenshot_20220331-234823_Chrome.jpg

Yaaa ben bakıyorum hep pahalı pahalı çıkıyor önüme 😆

kasım indiriminde bunu almıştım ben doğumdan sonra emzirme durumuna göre alırım yine

kasım indiriminde bunu almıştım ben doğumdan sonra emzirme durumuna göre alırım yine
Beğendin mi kuzum nasıl rahat mı? Bedeni neye göre seçtin?

Aaa gönlüne göre bulabildin 😊 emzirme sütyeni karar veremedim bir türlü geçti gecelik vs de yok daha bende 😁 arkadaşımın verdiği bir lohusa pijaması var sadece elimde.. Terlik felan unutma kendin için valize koydurt..
Bende emzirme atleti alcam kaplı olanlardan daha iyi rahat oluyor diyorlar

Bende emzirme atleti alcam kuplu olanlardan daha iyi rahat oluyor diyorlar
Onlara baktım tabi netten emin olamadım dokunup almak ne güzelmiş 😁 kulplu bir lcwda birde suwende gördüm. NBB nin bir atleti var kulpsuz ama çok güzel duruyor. Yorumlarda kimisi küçük kimisi göğüs kısmı açık kimisi de muhteşem demiş 🙈

Onlara baktım tabi netten emin olamadım dokunup almak ne güzelmiş 😁 kulplu bir lcwda birde suwende gördüm. NBB nin bir atleti var kulpsuz ama çok güzel duruyor. Yorumlarda kimisi küçük kimisi göğüs kısmı açık kimisi de muhteşem demiş 🙈
Lcw dan alcam bende ona iyi diyorlardı. Valla yorumlara genel bi bakıyorum ben alırken çok umursamıyorum 🤭

X