2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
A

Anladımm kuzu sonradann var o bendee ama çok yavaş çekmek gerekirmiş burun kanaması gibi tahriş gibi olabiliyormuş bebekte kıyamam ya çekmeğe kıyamam benn🥲

Bugün gerçi youtube da dinlemiştim ilk 1 ay sadece serum fizyolojik öneriyorlar. Burun delikleri minik die diğeri zorlayabilirmiş ☺️

• Beğen
Reactions: Jou
Yaa sen şimdi bizlesin yaaa ondan belki oyle düşünürsün hiç anlamıcan bakk öyle bi zaman gelcekkii ben şuan 28+4😂 anlamadım.nasıl geçti sen şimdi kafanı hamileliğe yorma yoksa hiç geçmezz kafanıd agıt başka şeyler yapp birşeylere takıl hep aklın hamilelikte olmasın yoksa ömür geçmez bende oyleydimm sonra herşeyi kaldırdım gebelik programları falan bak bak saat bile gecmiyordu
Ah mantikli 😍kaldirim uygulamalari ugrasmak icin hobi ariyorum bakim bari stres beni bitirdi yoksa 🤣
masallah sana cicegim insallah sag salim kucagina da alirsin askerlik gibi tezkereye az kaldi
Benim geçtiyse herkesin geçer Magnifiaque Magnifiaque :))
Ooo o kadar 😂benden daha fazla olamaz ya

Ah mantikli 😍kaldirim uygulamalari ugrasmak icin hobi ariyorum bakim bari stres beni bitirdi yoksa 🤣
masallah sana cicegim insallah sag salim kucagina da alirsin askerlik gibi tezkereye az kaldi

Benim çok çook sıkıntılı geçti canım hala geçmekte oyüzden dedim ☺️

Öyle yapp vallahaa ömür geçmezz yaa kafayı yersinn kafani başka şeylere yorr bak cokşükür bebiş geldi tutundu sen keyfine bakk agırşeyler kaldırma ani hareket etme guzel güzel evinde geçinmene bakk arada gel tabi konuşuruzz topik herzaman herkese açık 🥲😘 ben öyle yapıyorum kafamı başka şeylere yoruyorumm buhafta nasıl bitti anlamadım

Penye bir kaç tane daha al yedekli olsun. Pazen de hafif kalın polar gibi ama o kadar değil. Sizin oralar serin olur başlarda kullanılır 🤭

Evet onu söylemişlerdi onuda unuttum ya alayım ben penyeden bir kaç tane hatta müslin örtülerdende alacaktım

MC06 MC06 çok geçmiş olsun cnm
Rabbim Şafi isminin hürmetine acil şifalar versin 🤲
Çok sağol amin canım.
Evet stres yaptim sanirim o yuzden agrilarim artti bugun bir doktordan daha randevu almaya caliscam insallah kanama devam ederdi demi dunden beri bakiyorum bisey Yok hamdolsun simdi ilac icim agrilarim icin kesilirse sorun yok diye kabul etcem artik

Bende uc aya kadar kullandim Ama doktor biraktirmisti canim bana ilk kez oldugu icin soktayim biraz
İlaç farklı iğne farklı canım.

Hastane çıkışı, zıbın
Banyo seti
Tırnak makası
Şampuan
Pişik kremi
Göğüs pedi
Bebek bakım örtüsü
Bebek bakım pamuğu
Ağız bezi, emzik, biberon
Bebek bezi, ıslak mendil

Bunlar sanırım hadi eksiğimi söyleyin lütfen :)
Göğüs pompası alıcak mısın?
Lohusa pedi veya bezi
Puset
Ateş ölçer
Tarak seti
Çorap
Battaniye
Müslin bez vs

X