2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Masallahz gözün aydin🥰Estrofemi kalp atisina kadar devam mi canim, seninle günlerimiz ayni. Ben hala kontrole gitmedim🤦 dr haftaya dedi
Sağol canım evet aralık grunundan aynıyız T temmuzekim sen ben 🥰 valla ilaçları devam et dedi süresini söylemedi kalp atışı için gittiğimizde tekrar değerlendirir heralde geç olsun güç olmasın bazen kese erken gözükmüyo hem garanti olur sıkma canını sayılı gün çabuk geçer🙈
Kızlar bana dün biriniz sormuştu insülin direnci için olan ilacı, ekliyorum.
Bunu bende uzun süredir kullanıyorum ilk dahiliye doktorum pko olduğum ve kilo verebilmem için vermişti insülin direnci sınırdaydı şimdiki doktorumda devam et dedi ilk 3 ay düşükleri önlüyomuş

Kızlar kimlere söylediniz hamileliğinizi aileden birileri biliyor mu 🤩Ben dün akşam anneme söyledim. 🥰
Bizim birsürü kişi duydu ya 12. Haftaya kadar bende istemiyordum :/ kendi ailem,eşimin ailesi,teyzesi,dayısı,dedesi,kuzenleri, yakın arkadaş çevremiz 😂 anne babalar neysede diğerleri şimdi ne zaman doktora gitsek ayy noldu gördün mü bilmemne soruyorlar bende hiç hoşlanmıyorum. başkalarına bari söylemeyin diyorum yayılmasın daha fazla diye ne bu ısrarla saklamak falan diyorlar sinir oluyorum bir saygı duyun değil mi korkuyorum ki istemiyorum yayılmasını yaniii

Sağol canım evet aralık grunundan aynıyız T temmuzekim sen ben 🥰 valla ilaçları devam et dedi süresini söylemedi kalp atışı için gittiğimizde tekrar değerlendirir heralde geç olsun güç olmasın bazen kese erken gözükmüyo hem garanti olur sıkma canını sayılı gün çabuk geçer🙈

Bunu bende uzun süredir kullanıyorum ilk dahiliye doktorum pko olduğum ve kilo verebilmem için vermişti insülin direnci sınırdaydı şimdiki doktorumda devam et dedi ilk 3 ay düşükleri önlüyomuş
Evet aynı gün transferiyiz inşallah sağlıkla kucaklarımıza alırız kızlar 🙏

Canım Allah kimseye yaşatmasın 2 kayıp yaşadım ben, aileler de çok üzüldü bu sefer. O yüzden biraz netleştirelim ondan sonra söyleriz dedik. Yoksa ben de heyecanlıyım :)
Anlıyorum, çok haklısın 2 kayıptan sonra insan korkar tabi söylemeye. İnşallah bunu kucağına alırsın 🤲🏻
Halam ve eşim dışında kimse bilmiyor anneme söylemek isterdim ama yedi düvel duyar 🤣🤣
Anneme sıkı sıkı tembihledim inşallah tutar kendini 😄

Bizim birsürü kişi duydu ya 12. Haftaya kadar bende istemiyordum :/ kendi ailem,eşimin ailesi,teyzesi,dayısı,dedesi,kuzenleri, yakın arkadaş çevremiz 😂 anne babalar neysede diğerleri şimdi ne zaman doktora gitsek ayy noldu gördün mü bilmemne soruyorlar bende hiç hoşlanmıyorum. başkalarına bari söylemeyin diyorum yayılmasın daha fazla diye ne bu ısrarla saklamak falan diyorlar sinir oluyorum bir saygı duyun değil mi korkuyorum ki istemiyorum yayılmasını yaniii
Bende anneme söyleme kimseye dedim bu zamana kadar herkes saklamıştı çünkü 😃 akşamda kayınvalidemlere söyleyeceğiz inşallah oda kaçırmaz ağzından. Anne babaların bilmeye hakkı var da diğerleri bilmeyiversin. Sonra dediğin gibi birsürü soru yağmuruna tutuyorlar😅

X