2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kızlar evde temizlik işlerini nasıl yapıyorsunuz hem havalar soguk hem hamileligin verdigi ufak rahatsızlıklar🥶🥶
Canım ağrılarım varken eşim yardımcı oluyor onun dışında yavaş yavaş yapmaya çalışıyorum evim küçük hemen bitiyor allahtan 😊
2 gram ağrım vardı hamile olduğumu hissettiren oda gitti. Ben de hiç bir hassasiyet yok. Kanama da devam ediyor zaten. Gün geçmiyor ki canım sıkılmasın 😕
Kuzum kaç haftaliktin bir de başka doktora mj görürsen acaba
Evet mavisim son adet tarihim Aralık 25ti ondan sonrası ekim demekki. Allahin izniyle bi artsın da hemen burdayım 🥰😍
Sabırsızlıkla bekliyoruz dilosum♥️👼
Kızlar merhaba bugün test yaptırdım tekrar,
14 ocakta beta 9,19 du benim
18 ocakta beta 103,4
20 ocakta beta 231
İki günde iki katı mı artması lazımdı 1 günde iki kat mı degerlerim normal mi kızlar
Canım değerin gayet güzel artmış iki günde iki katı 😊♥️

Canım ağrılarım varken eşim yardımcı oluyor onun dışında yavaş yavaş yapmaya çalışıyorum evim küçük hemen bitiyor allahtan 😊

Kuzum kaç haftaliktin bir de başka doktora mj görürsen acaba

Sabırsızlıkla bekliyoruz dilosum♥️👼

Canım değerin gayet güzel artmış iki günde iki katı 😊♥️
Aslında mecbur kalıp doktoruma ulaşamayınca başka bi doktora da gittim acil olarak. Kanaman ilaca rağmen devam edebilir kahveye dönebilir vs demişti. %90 zararsız kanamalar oluyor falan dedi. Ama kanama full kırmızı kahveye bile dönmedi. İçerde sorun görünmüyordu en son 2 gün önce de. Bir kanama alanı da yoktu. Herhalde düşmesini bekliyoruz kanamanın çoğalıp bilmiyorum ne olcak böyle. Sevincim kursağımda kaldı.

Maviş de yazmıs baska doktora görün bnce seni rahatlatması gerekirken sürekli gelip durmana gerek yok demeside bi tuhaf daha cok strese sokuyor seni
Gitmiştim başkasına da. Oda düşerse üzülme dedi 5ay sonra bebek hasta sakat vs desem daha çok üzülürsün. 10gün sonra yine gel görelim demişti. Yani zaman koyuyorlar araya. Sürekli gelince hem dinlenemiyorsun fayda görmezsin hemde kese büyüyomu büyümüyomu anlayamayız bir iki günle demişti. Oyüzden oda 1 hafta geçsin en az dedi

Aslında mecbur kalıp doktoruma ulaşamayınca başka bi doktora da gittim acil olarak. Kanaman ilaca rağmen devam edebilir kahveye dönebilir vs demişti. %90 zararsız kanamalar oluyor falan dedi. Ama kanama full kırmızı kahveye bile dönmedi. İçerde sorun görünmüyordu en son 2 gün önce de. Bir kanama alanı da yoktu. Herhalde düşmesini bekliyoruz kanamanın çoğalıp bilmiyorum ne olcak böyle. Sevincim kursağımda kaldı.
Anladim canim bebisin ömrü yoksa biz ne yaparsak yapalım onu tutamayız ki canim bir de böyle birsey var doktorun söylediği garip geldi sadece düşmesini bekle der gibi konuşmuş 🙄 bir de kanama alanı vs yok demişsin neyden kaynaklandığı belli değil mi

Anladim canim bebisin ömrü yoksa biz ne yaparsak yapalım onu tutamayız ki canim bir de böyle birsey var doktorun söylediği garip geldi sadece düşmesini bekle der gibi konuşmuş 🙄 bir de kanama alanı vs yok demişsin neyden kaynaklandığı belli değil mi
Hayır canım belli değil neden olduğu. henüz bebekte görmedik herhalde kese büyüyüp bebegi görünce daha mı ciddiye alacaklar durumu bilemedim. Şuan bebek yok diye bekleyelim ilerliyorsa ona göre bakarız diyorlar heralde kendilerince. Bende hiç bişey anlamıyorum. Üzücü

Hayır canım belli değil neden olduğu. henüz bebekte görmedik herhalde kese büyüyüp bebegi görünce daha mı ciddiye alacaklar durumu bilemedim. Şuan bebek yok diye bekleyelim ilerliyorsa ona göre bakarız diyorlar heralde kendilerince. Bende hiç bişey anlamıyorum. Üzücü
Bol bol dua canim bebeğin sana sımsıkı tutunsun inşallah Rabbım kötü günler göstermesin güzel şeyler düşünelim güzel olsun 👼

Canım senin kanaman var o yüzden mi bakarız bekleyelim diyorlar ?

Bol bol dua canim bebeğin sana sımsıkı tutunsun inşallah Rabbım kötü günler göstermesin güzel şeyler düşünelim güzel olsun 👼
Amiiin canım inşallah 🥺 dua edin ne olur.
Belirsizlik çok kötü bi şey.
Rabbim hepimize sağlıkla ilerleyen bir gebelik ve kucağımıza alabileceğimiz hayırlı evlatlar nasip etsin🤲🏼❤️

Amiiin canım inşallah 🥺 dua edin ne olur.
Belirsizlik çok kötü bi şey.
Rabbim hepimize sağlıkla ilerleyen bir gebelik ve kucağımıza alabileceğimiz hayırlı evlatlar nasip etsin🤲🏼❤️
Aminnn insallah canim benim en çok da senin için Rabbım bebeğini sana ve eşine bağışlasın 😇

Canım bebeğini kaç haftalıkken gördün.ben 6+4 daha görmedim normal mi kafam çok karışık

Ben 7. Haftada gittim. Dr. Keseyi de bebeği de kalp atışını da gösterdi gördük ama dinlemedim 6+2 gibi görünüyor şuan ama bir daha ki geldiğinde daha netleşir dedi haftaya tekrar gidecegim. Doktorun seni 10 -14 gün içinde tekrar çağırması gerekir.

Kızlar mide bulantılarınız kaçıncı haftada başladı? Benim normalde her şeyden midem bulanır he kokuyu duyarım ama şu an tık yok çok şükür acaba tam tersi mi olur ki hamilelikte 😂

Kızlar az önce çok az kahverengimsi akıntım oldu pirinç tanesi kadar falan, ama çok korktum. Doktoru aradım, yarın randevum vardı, kırmızıya dönmezse ve ağrınız olmazsa bişey olmaz bugün dinlenin yarın gelin dedi. Ama endişeliyim. Bu tarz akıntı yaşayan oldu mu? Okumuştum sanki daha önce bu sayfada

X