2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Kızlar, keseyi görmekten bahsediyoruz ya hep. Alttan mi bakiyor anlamak için. Yoksa göbeğe bir şey degdiriyor ya öyle mi görüyor? 6 haftalıkken göbekten bakinca gorur mu?
Ben 4hafta 3 gunlukken karindan baktı gördü alttn degil

Ay bende neden gözükmedi. Baktı yumurtalik rahim normal dedi. demir hapı yazdı vitamin yazdi haftaya gel dedi. Endişeleniyorum.
Bu arada kızlar Ankara'da olup özel hastaneye giden ya da onerebilecegi bir hastane olan var mi?

Lekelenme olup bı kaç gün sonra regl olmuslugum da var ama eğer regl olmazsanız salı yada çarşamba günü test yapabilirsiniz.
Başka belirtileriniz var mı, test yapıp emin olun bence
Bugün 3 tane yaptım ilki bozuk çıktı sonraki yaptığım tek çizgi... Aradan uzun zaman geçtikten sonra hayalet çizgi gördüm onun üzerine bir test daha yaptım onda da belirtilen süre içinde tek çizgi ama zaman geçince hayalet çizgi gördüm. Kuruma çizgisi olabilir diye düşündüm bugün çok hafifçe dikkatli bakıldığında farkedilen bir renkli akıntım oldu. Ama hala gelen giden yok yarın sağlık ocağında kan vereceğim sanki yine kimyasalmis gibi hissiyat var. Zira hafif bir karın huzursuzluğu dan başka belirtim yok

Dün hamile olduğumu öğrendim. İnşallah bugün keseyi görmeyi ümit ediyorum. Betahcg 9800 çıktı.
Waaaowww ne kesesi kuzum bebeği de görürsün kalp atisindan emin değilim ama kese ve bebek kesin görünür bat me zamandı değerin çok iyi masallah

Stres yapma bence. Yarın kan verince belli olur hemen negatif düşünme belki daha çok erkendir

Insallah canim içimdeki ses geleceksin diyor ben yılbaşı günü açmıştım topigi hatta totem yaparak açtım o gün daha yeni çatlama olmuştu nasipte varmış inşallah sağlıkla ilerler
İnsallah canım benim rabbim sağ salim kucagına almayı nasip etsin bana da saglıklı gebelik nasip etsin insallah o ses dogru söylüyordur

Kızlar ben geçen cuma doktora gittim kan tahlili istemisti bir sürü. Toksoplazma bilmem ne bir sürü test sonucu var. Ama beta hcg istememiş illaki her seferinde benim söylemem mi gerekiyor. İlk olcumde 132 çıkmıştı. Niye tekrar istememiş olabilir sizce ?

Ay bende neden gözükmedi. Baktı yumurtalik rahim normal dedi. demir hapı yazdı vitamin yazdi haftaya gel dedi. Endişeleniyorum.
Bu arada kızlar Ankara'da olup özel hastaneye giden ya da onerebilecegi bir hastane olan var mi?
Ben ankaradaydim eskiden baskent univ hastanesine gidiyodum ama tup bebekti oglum ondan gidiyodum simdi inan bilmiyorum.bu arada ozelde cok dikkatli bakiyolar ben ondan erken gordum devlette nedense o kdr ilgilenmediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…