2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Etli çiğ köfte yasak sanırım, bu her yerde satılanlar etsiz yemekte bi sakınca yoktur heralde. Zira 2-3 gündür gözlerimin önünden çiğ köfteler halay çekerek geçiyor da

Valla bende aşk yaşadım yerken resmen etsiz çiğ köfte den birşey olmaz diye düşünüyorum bulgur salça ve baharat sonuçta

Kızlar bence iyi pişmişse sucuk vs bir sorun olacağını sanmıyorum kolestrol gibi sorunlarınız yoksa bu kadar kısıtlamayın kendinizi doktorlarda şunu şunu kesin yemeyeceksin gibi bir şey söylemiyorlar en azından benimki asla kısıtlama yapmıyor çok şükür önemli olan dengeli beslenip abartmamak bence.

7+5ten selamlar 2 gündür bulantım var. Dün doktorumun tavsiyesiyle prilama(bulantı ilacı) başladım. Hem bulantımı geçirmedi hem de uyku yaptı kafamı yastıktan kaldıramıyorum bugün ne zaman geçiyor bulantılar tahmini ?

bende bilemiyorum ama bende şöyle bişey oluyo yemeğe oturunca çok az yiyorum iştahım yok gibi ama 1 saat sonra acıkıyorum acaba ne yesem canım ne istiyo diye sürekli yokluyorum kendimi akdkdll
Bnde öyleym doktor diyet dedi ama diyet harici herseyi yapasım yiyesim geliyor.

bende bilemiyorum ama bende şöyle bişey oluyo yemeğe oturunca çok az yiyorum iştahım yok gibi ama 1 saat sonra acıkıyorum acaba ne yesem canım ne istiyo diye sürekli yokluyorum kendimi akdkdll
Ben de bir tek bende iştah problemi var sanıyordum yemeğe oturunca canım hiçbir şey istemiyor ama daha kalktığım gibi midem kazınmaya başlıyor. Önceden çok sevdiğim şeyleri görünce bile canım çekmiyor

Arkadaşlar sizin de gaz sıkıntınız oluyormu?
Tup bebek ile olduğu için suan kullanmaya devam ettiğim.ilaclar var Acaba ilaçlardan mi hamilelikte mi
Bi de Ara ara kqsik ağrılarım oluyor şiddetli bir ağrı değil ama yinede tedirgin oluyorum
Normal mi bunlar

Son adet tarihim 18 aralik

Ben yemek konusunda keyifsizim .. boğazımdaki acı tattan dolayı.. kahve içtim sütlü o bile berbat etti.
Kızımda gözü dönmüş gibi yerdim . Uykumdan çilek kokusuna uyandığım oldu
Şimdiden başladıysa bulantilar tat almamalar yandın valla

Sorma canım gazman gibi dolaşıyorum ortalıkta benim de tüp bebek ama onunla ilgisi olduğunu sanmıyorum hamilelikten bence bazı bünyeler daha hassas oluyor gaz oluyor daha çok

Ben 7. Aya kadar almamayı düşünmüyorum ya ne olur ne olmaz. Sonra artık Allah ne verdiyse girişicem bu sitelere mağazalara

Ben yemek konusunda keyifsizim .. boğazımdaki acı tattan dolayı.. kahve içtim sütlü o bile berbat etti.
Kızımda gözü dönmüş gibi yerdim . Uykumdan çilek kokusuna uyandığım oldu
Bende yerken keyifli yemiyor gibiyim ama düşününce canım sürekli de bişey istiyor

Evet evet aynı benimde öyle. Canım cok istiyo gibi oluyor az bi yiyorum sonra geçiyo. Ama bi saat Sonra yine bi kazınma. Hatta yedikten sonra da çok ekşiyor midem 2 gündür. Dengesiz yemekten mi bebekten mi bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…