2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    227
Gününü hatirlamiyorsun demi bende öyleydim cevremdekilerle karşılaştırma yapa yapa 13 Aralık olarak buldum doğrudur umarım
Benim doğumdan sonra kanamam hiç kesilmedi kanser testine kadar verdim rahimden parça aldılar uyusturmadan ama şükür temiz çıktı o yani 25 gün adetsem 5 gün temizdim onun için pek korunmaya da dikkat etmedim bu kanama da yumurta nasıl oluşacak da büyüyecek diyordum büyümüş yani onun yüzünden belli bir adet tarihim yok usgye göre doktor ayarlar artık

İstanbul
Yaşım 32
İlk bebek olucak insallah
11 seneden sonra tup bebek tedavisi ile
Yaaa nasıl güzel bir mucize hosgeldiniz sağlıkla ilerlesin insallah son adet tarihi neydi
Merhaba 26 aylık ikizlerim den sonra süpriz bi hamileliğimi öğrendim yaş 33 , sAt ,15.12.2021 ankara 3 ncü çocuk
Cok tatlı ikizlerin cinsiyeti nedir Rabbim kolaylığını verir eminim ki sağlıkla alın kucağınıza ❤
14 ocakta hcg 984 tü sence ben şuan kaç haftaligimdir
Kuzum değer olarak 15 bini geçmiştir hafta olarak Sat dan hesapla doktoru. Ayarlicaktr

Keseyi gördünüz mü kese olusmamissa bı sıkıntı olacağını sanmıyorum ya
Canım ben Hollanda’da yaşıyorum. Burada 10. Haftaya kadar randevu vermiyorlar. Zaten dün sabah testle öğrendim. Yarın eşim ebe kliniğini arayıp durumu bildirecek. Eğer 10. Haftayı bekletirlerse ilk kontrol tr de olacak . Şubat 19 a bilet almıştık çok önceden .
İçim çok karamsar önceki kayıplar nedeniyle.
Hep olumsuz bir şey duyacağım beklentisi var

Ciğköfte zaten başlı başına bakteri canım ya onu bi kere gebeliğimi bilmeden geçen hafta yedim daha yemem.

Bu arada kızlar korkutmak istemiyorum yada korkun kendinizi hazırlayın Yaz hamileliği kadar kötü bişey yok temmuz Ağustos da buralar sıcaktan ağlayan hamilelerle doğacak tecrübeyle sabit
Ah bilirim . İlk gebeliğimde 39. Haftaya kadar çalıştım ve her gün trafikte 3 saat geçerdi.
Bacaklarımdan ter akardı resmen.
Kızım ocakta doğdu yaz dönemi 6-8 aylık arası geçti . Bunda tümden yaşayacağız Allah o günleri görmeyi nasip ederse..

Bu arada kızlar korkutmak istemiyorum yada korkun kendinizi hazırlayın Yaz hamileliği kadar kötü bişey yok temmuz Ağustos da buralar sıcaktan ağlayan hamilelerle doğacak tecrübeyle sabit
İlk hamileliğim de Kasım da doğum yaptım o yaz sıcakları ağırlaştıgm döneme geldi çok beter şimdi daha fenası bizi bekliyor Allah yardımcımız olsun valla o kadar da dedim ikinciyi kısa dogurcm diye olmadı kısmet 6.ayda hamile kalmakmis

Gönlünü rahat tut olacağı varsa sen ne yapsanda olur o yüzden kendini strese koyup gunlerini haram etme bu günlerin tadını çıkar

Bende bir daha olursa Eylül tövbe yazın hamile kalıp kışın doguracagim diyordum ama yine Eylül oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…