2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Rahatladim aklıma takıldı bugün şimdiden ağrı olması normal mi diye peki bu 3 ayda uzak durmamız gereken yiyecek içecekleri veya hareketleri doktor söyledi mi ya da gittiğimizde söyleyecek

Rahatladim aklıma takıldı bugün şimdiden ağrı olması normal mi diye peki bu 3 ayda uzak durmamız gereken yiyecek içecekleri veya hareketleri doktor söyledi mi ya da gittiğimizde söyleyecek mi
Devlette yüzümüze bile baksalar şükrederim. Sormak lazım. Özelde daha ilgililer her zaman. Dün akşam netten baktım, muz, çilek, kivi ve avakado çok iyi geliyormuş. Hurma sakın yeme ilk aylarda düşüğe sebep oluyormuş.

Bende göbüş var canım işk gebelikte neredeyse 8.haftaya kadar göbüş yağından görünmedi ama devlette. 8.haftadan sonra özele gitmeyi planlıyorum. Onların cihazları daha yeni.
Aa evet okumuştum kilo ultrasonu etkiliyormus ben 55 kilo ile hamile kaldım bakalım karından ultrason ile görünecek mi siz hangi şehirde yaşıyorsunuz

Balıkesir Burhaniye, 35 yaşındayım, Allah nasip ederse kucağımıza almayı ilk çocuğumuz olacatatlı mı tatlı bir bebeginiz olsun sağlıklı güzel hamilelik geçirin inşallah

Balıkesir Burhaniye, 35 yaşındayım, Allah nasip ederse kucağımıza almayı ilk çocuğumuz olacak.
Tatlı mı tatlı bir bebisiniz olsun inşallah diğerinin aksine çok güzel bir hamilelik geçirin

Merhaba ben geldim sat 9 martti erken yumurtladim 28 Mart'ta teste gördüm sonra Perşembe günü beta hcg 190 çıktı Perşembe kese gorucem ins ikinci gebeliğim ve yay burcuyum bebiste yay Burcu olucak diye çok mutluyum sağlıklı sıhhatli atlatırız ins bu dönemi

Merhaba aynı gün öğrenmişiz bebisleri amin inşallah

Güzel anneler şimdilik bu şekilde bir tablo hazırladım, içeriğin daha faydalı olması hakkında katkılarınızı bekliyorum. Ayrıca eksik bilgilerinizi bana yazarsanız tablomuza eklerim. İyi geceler..

Hoş geldin ve hayırlı olsun inşallah. Bebişinle aynı burçta olman şahane

Ayyy bugün 2 tane hurma yedim yemem yemem yiycegim tuttu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…