2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Benimde geçen ay kimyasal gebelik oldu ardına tekrar hamile kaldım ama ultrasona girip kalp atışını dinleyene kadar inanamiycam sanırım 🙈
Ben 3 aylık olsam rahatlatım sanki biraz, Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah. Belirtilerin neler peki? Eminim grubumuzu takip edecek arkadaşlar için faydalı olacaktır.

Ve aleyküm selam, hayırlı olsun inşallah. Tabi oluşturalım ama nasıl yapılıyor bir araştırayım. Sat neydi, ne zaman öğrendin ve belirtilerin neydi?
Sat 4Mart yumurtlamadan sonra 15.nci gunumde ilk gebelik testiyle sonra kan testinde öğrendik 264 değerim.. Belirti olarak 2 gün şiddetli mide bulantısı oldu, akıntım uzun süreli oldu, göğüs uclarim kopucakmis gibi ağrıyordu, bata yakın ilişki esnasında sağ kasığımda baskı ağrı hissediyordum, kasıklarımda ağrı oldu bacaklarıma vuruyordu...Şuan sadece kasık ağrım var bacaklarıma vuran birde sanki içerde hava baloncukları varmış gibi patlamalar oluyor 😁 diğerleri hafifledi hatta yok gibi 😊

Ben 3 aylık olsam rahatlatım sanki biraz, Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah. Belirtilerin neler peki? Eminim grubumuzu takip edecek arkadaşlar için faydalı olacaktır.
O günlere de gelicez inşallah içinizi ferah tutun 🙃 benim gebeliği öğrenmeden önce iştah artışı ve uyku oldu ogrendikten sonra da bir iki gün mide bulantım oldu ama şuan hiç belirtim yok çabuk yoruluyorum o kadar. 4+2 iken şiddetli sancilarim oldu bir de

Hayırlı olsun inşallah, Allah gönlüne göre versin canım. Belirtilerin nelerdi?
Canim ikinci betayi da yaptırdım 1100 çıktı 4 kat artmış 2 günde çoğul olabilir mi kızlar ne diyorsunuz 😄 belirtilerim adet olacak gibi göğüs hassasiyetiydi ama en belirgin kokuuuuu her şeyin kokusunu almaya başladım sizin belirtiler nelerdi

Canim ikinci betayi da yaptırdım 1100 çıktı 4 kat artmış 2 günde çoğul olabilir mi kızlar ne diyorsunuz 😄 belirtilerim adet olacak gibi göğüs hassasiyetiydi ama en belirgin kokuuuuu her şeyin kokusunu almaya başladım sizin belirtiler nelerdi
Çok iyi artmış evet beta HCG artışı fazla olup çoğul olan da var ama kimisi bu etkili değil diyor ultrasonda görürsünüz hadi hayırlısı:))

Yaaa 2 günde bideee ikiz mi yoksa ucuz mu 😍

O günlere de gelicez inşallah içinizi ferah tutun 🙃 benim gebeliği öğrenmeden önce iştah artışı ve uyku oldu ogrendikten sonra da bir iki gün mide bulantım oldu ama şuan hiç belirtim yok çabuk yoruluyorum o kadar. 4+2 iken şiddetli sancilarim oldu bir de
Sancılarn agrilar normal yani

İlk gebeliğimde benimde çok yükselmişti ama tekti. İlla bi çoğul gebelik insanın aklına gelmiyor değil ☺️

Ve küçük birer yay bebekleri 😄
Akrep'i kaçırdığıma çok üzgünüm. Yay erkeği özellikle çok gevşek oluyor, dünya yansa umruna gelmez, sorumluluk almaz pek. Kızlar daha iyidir. En güzel yanı ise çok neşeli ve sosyaller. Astroloji eğitimim var ve ciddi anlamda önemsiyorum bu konuyu😁 yükselenden yüzüme gülse bari heheh😂

Normal canım. Sancı bende de var hatta hamile olduğumu kasık ağrısı veya sızısından anladım. Onun dısında hiç belirtim yoktu. İlk aylar rahim genişlemesinden dolayı ağrılar oluyor.
Benim çok şiddetli oldu acaba dış gebelik mi vs diye çok korktum normal adet ağrısından kat kat fazlaydı ama çok şükür üç gün sürdü şimdi iyiyim

Benim çok şiddetli oldu acaba dış gebelik mi vs diye çok korktum normal adet ağrısından kat kat fazlaydı ama çok şükür üç gün sürdü şimdi iyiyim
Ara ara yokluyor durulmayacak gibiyse tabiki doktora başvurmakta fayda var. Ama okuduğum kadarıyla bir çok kişide ağrılar var ve normal karşılanıyor.

Normal canım. Sancı bende de var hatta hamile olduğumu kasık ağrısı veya sızısından anladım. Onun dısında hiç belirtim yoktu. İlk aylar rahim genişlemesinden dolayı ağrılar oluyor.
Rahatladim aklıma takıldı bugün şimdiden ağrı olması normal mi diye peki bu 3 ayda uzak durmamız gereken yiyecek içecekleri veya hareketleri doktor söyledi mi ya da gittiğimizde söyleyecek mi

X