2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Benim de miyom var canım doktor risk oluşturmuyor sadece ilerde ağrı yapabilir dedi. O yüzden stres yapmamaya çalışıyorum 3 doktor risk oluşturmuyor dedi. Senin doktor da önemli bişey değil demiş o yüzden düşünme bebişinle güzel geçsin günlerin

Merhaba 2022 aralık anneleri. Ben 2021 aralık annesiyim görünce selam vermek istedim. Ahhh geçen sene bu zamanlar minnoşum karnımdaydı. İkili tarama testi vermiştik sonuç bekliyorduk. 1 haziranda sonuç çıkmıştı ve tüm hamileliğim zehir olmuştu. Riskli çıkarsa sakın üzülmeyin olur mu 🤗

Merhaba 2022 aralık anneleri. Ben 2021 aralık annesiyim görünce selam vermek istedim. Ahhh geçen sene bu zamanlar minnoşum karnımdaydı. İkili tarama testi vermiştik sonuç bekliyorduk. 1 haziranda sonuç çıkmıştı ve tüm hamileliğim zehir olmuştu. Riskli çıkarsa sakın üzülmeyin olur mu 🤗
Ne güzel ince düşünüp gelip moral vermen 😍 Allah bebişini sana bağışlasın

Geçmiş olsun iyi mi minnoşunuz☺️

Benim fikrim ne olursa olsun o çocuğu dünyaya getirecek miyim ve bir engeli olacaksa bunu o testle ögrenecek miyim hayır .ayrıca eger bi sıkıntı varsa stresi bileyeter yada sıkıntısız doğdu doğduktan sonra olursa problemi bişey degişmeyecek .yaptıracaklar tabii kendıleri bilir ama bana göre biraz gereksiz 🤷🏻‍♀️
O kadar iyi anlıyorum ki sizi ben de ikili test yaptırdım bi problem yok ama aklım fetal DNA da kaldı sordum 5400 dediler ve çok fazla. Gebe kalmadan önce sma tesri ve genetik bazı testler yaptırmıştım onlarda yaklaşık 3500 dü. Doktorum da detaylı ultrasona bakacağını 3lü 4lü de yapmayacağını belirtti ki çoğu doktor sadece tek testi tercih ediyor diğerlerinin hata payı yüksekmiş. Kafam karıştı yaptırsam mı detaylı ultrasonu mu beklesem diye😕

Yaa bende aynı şeyi yaşıyorum.. eşimle dalga geçiyoruz artık ahiretliğim diye 😂😂 ilk başlarda korkudan yapamıyorumdum öğrendiğimizden beri 2-3 kere olmuştur normal sanırım
Yine ahretlk iyi bile biz kan davalı düşman gibiyiz hergün tartışıyoruz bu hamileliğimde hiç destek göreniorum.Karşısında başım dönüo dierek çay servisi yapıorm sen uzanda ben veriyim falan hiiiç.Yani bi insnın nasıl içine siner nasıl rahat eder ben anlamıorm gerçekten ya.Ben hasta değilmişim ne alaka dedim ha hasta olmuşsun halsizsin ha hamilesn halsizsin ama artık ona hiçbi derdimi söylemeyecem güçlü duracam karşısında.beyefendinibde enerjsni düşürmüşüm benden beter sanki kendisi hamle kalkıp bi işini yapmaz bide bana laf nasıl söyler bu durumda anlamıorum.Offf baya doluyum ya çok canım sıkılıyor.

Yine ahretlk iyi bile biz kan davalı düşman gibiyiz hergün tartışıyoruz bu hamileliğimde hiç destek göreniorum.Karşısında başım dönüo dierek çay servisi yapıorm sen uzanda ben veriyim falan hiiiç.Yani bi insnın nasıl içine siner nasıl rahat eder ben anlamıorm gerçekten ya.Ben hasta değilmişim ne alaka dedim ha hasta olmuşsun halsizsin ha hamilesn halsizsin ama artık ona hiçbi derdimi söylemeyecem güçlü duracam karşısında.beyefendinibde enerjsni düşürmüşüm benden beter sanki kendisi hamle kalkıp bi işini yapmaz bide bana laf nasıl söyler bu durumda anlamıorum.Offf baya doluyum ya çok canım sıkılıyor.
Bencillik yaptığı. Yay, ikizler burcu olabilir mi çok merak ettim.

Kızlar günaydın. Yarın kontrolüm var ikili tarama yaptırabilirim sanırım doktor pek bilgi vermedi gidince öğreneceğim. Herkeste olduğu gibi bende de bir miktar gerginlik var ya öyle olursa ya böyle olursa diye. sonra kendime kızıyorum bu kadar düşünürsen korkarsan korktuğun başına gelir. Merak ediyorum bir tek ben mi böyleyim yoksa hepimiz aynı süreçleri yaşıyor muyuz?
Bu düşüncelerden sıyrılmak için bebek odası falan bakayım dedim ordan burdan fiyatlar daha da canımı sıktı kaldım öyle🥲🥲🥲

Kızlar günaydın. Yarın kontrolüm var ikili tarama yaptırabilirim sanırım doktor pek bilgi vermedi gidince öğreneceğim. Herkeste olduğu gibi bende de bir miktar gerginlik var ya öyle olursa ya böyle olursa diye. sonra kendime kızıyorum bu kadar düşünürsen korkarsan korktuğun başına gelir. Merak ediyorum bir tek ben mi böyleyim yoksa hepimiz aynı süreçleri yaşıyor muyuz?
Bu düşüncelerden sıyrılmak için bebek odası falan bakayım dedim ordan burdan fiyatlar daha da canımı sıktı kaldım öyle🥲🥲🥲
Aynıyız canım benim. Daha 2 li taramalara var benim ama ben de sürekli inşallah sağlıklıdır sorun yoktur diyorum sonra vicdan yapıyorum Allahın verdiği can bu kadar dert etme olumsuzu çekeceksin vs diye düsüncelerimle savaş halindeyin. İnşallah güzel sonuçlar alırız bebişler sağlıklı olurlar 🙏🏻

Bana da 2 hafta sonra gel dedi daha şimdiden telaş sardı. Düşünmemeye çalışıyorum dua etmekten başka bişey gelmez Allaha emanet hepsi

Bana da 2 hafta sonra gel dedi daha şimdiden telaş sardı. Düşünmemeye çalışıyorum dua etmekten başka bişey gelmez Allaha emanet hepsi
Aynıyız canım benim. Daha 2 li taramalara var benim ama ben de sürekli inşallah sağlıklıdır sorun yoktur diyorum sonra vicdan yapıyorum Allahın verdiği can bu kadar dert etme olumsuzu çekeceksin vs diye düsüncelerimle savaş halindeyin. İnşallah güzel sonuçlar alırız bebişler sağlıklı olurlar 🙏🏻
inşallah arkadaşlar 🙏
valla insan çok hassas oluyormuş ben çelik gibiydim olaylar durumlar karşısında bu yaşıma kadar ama konu bebeğimiz olunca insan bende olsun onda olmasın diyor bir problem.

Unutmadan birde doktor kist gördü,ama önemsemedi,daha önce hiç kist sorunum olmadığını söyledim,küçük bişey hamilelikte çıkarlar genelde gebeliğin ilerleyen zamanlarında kaybolurlar genelde,bebek için bir sorun teşkil etmez dedi,içinizde daha önce böyle bişey yaşayan oldu mu acaba,kafama takıldı biraz
Ben daha önce 2 kere kist ameliyatı oldum ben de hep oluyor. İlk gebeliğimde de vardı gebelik sırasında kayboldu şimdi de var. Endişe etmeyin hiç muhtemelen basit kisttir zaten.

Günaydın canım, bende öyleyim üstelik bu 2. Olmasına rağmen. Daha çarşamba günü gördüm çok şükür bir sıkıntı yoktu ama dün sabah yine telaşım başladı. Rabbime emanet yavrularımız. Olumsuz düşüncelerden uzak durmamız gerek. Ben ne zaman acaba desem hemen elimi karnıma koyup bebeğimle konuşuyorum, dua ediyorum. Birde hareketleri hissetmeye başlayınca da geçmiyor telaş maalesef. Hareket etmeyince noldu acabalar başlıyor bu seferde. En güzeli dua edip hamileliğin tadını çıkarmak 💗

X