2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Evet tek umudum o ☺️♥️ 3. Kişileri takmayacak kadar çok şey yaşadık ama yaramız hatırlatılınca duygusallaşıyoruz 🤗 geçiyor sonra.
Sen çok güçlü bir kadınsın kesinlikle, kanım dondu insanların kötü kalbi karşısında. Bebeğinizi sağ sağlim kucağınıza alıp çok mutlu olacaksınız inşallah 💖
Kuzular hastaneden yazıyorum yoğun kanama ve pıhtı atma ile buraya geldik düşük tehlikesi var kalp atışı ve bebek duruyor kızlar bana dua edin
Allah bebişini korusun sağlıkla evinize gidin inşallah canım haber ver bize

Günaydın canlar hepinizin günü güzel geçsin🤲❤ ben okulda maskeyi dünden beri çıkardım. Ne öğrenci ne öğretmenden kimse takmayınca çok soruyorlar neden takıyorsun diye.. sadece covid değil amacım gripten korunmaktı. Ona rağmen çok ağır grip geçirdim 2 hafta.. 3 gündür iyiyim çok şükür.. ama o kadar dikkat etmeye hasta olunca ve kimse takmayınca dün maskeyi çıkardım artık.. var mı benim gibi maske ikilemi yaşayan 😂
Ben hala takıyorum maske okulda 🤓
Bu arada ben hala okulda söylemedim. Yayılmasını istemiyorum. Bu 3. Olacak🙈 hepsi peş peşe. Zümreme söylemeliyim ama dimi. Siz nasıl yaptınız.
Öğrendiğimin ertesi günü 3 zümreme de söyledim İkizler Burcu olarak tutamazdım içimde🥰
Grubun ilk cinsiyetini ogrenen sen olucaksiin sanirimm 🥰 cok heycanliii, benimde kontrolum yarin 13. Haftamizi dolduruyoruz ama cinsiyet soylermi bilmiyorumm 🙈
Sanırım erkek olabilir dedi doktor kesin konuşmadı ama

Kızlar 2li test için doktora gittim minişim büyümüş 5.6 cm 🥰 doktor erkek olabilir dedi kesin konuşmadı doğal olarak birkaç haftaya netleşirmiş. Ultrasondan tahmin edenler vardı sanırım 🙈 oğluş mu geliyor gerçekten tahmin var mıdır

Eklentiler

• B50806A7-AA6A-45EA-8888-B7122A148804.jpeg
    B50806A7-AA6A-45EA-8888-B7122A148804.jpeg
    105,3 KB · Görüntüleme: 63
Yahu nasıl saklıyorsunuz benim karnım kocaman 😂
Kizzz aynı haftalardayiz maşallah ne güzel belli ettiriyor kendini 😍😍😍 Ben hala 49 kiloyla göbeğim ne zaman çıkacak diye bekliyorum 😁😁
Tayt ile bu kadar benim. Ama karnım kızımda çoktu 🤗 28 de sanki 9 aylık gibiydi ayaklarımı göremiyordum
Kuzum tayt enfeksiyona sebebiyet veriyor çok uğraştım enfeksiyonla sana tavsiyem dar pantolonlar özellikle tayt gitmemeye calis..Pamuklu iç çamaşırı ve elbise ile yazı gecirmen yazın daha fazla terleme oluyor gebelik sebebiylede enfeksiyona daha çok meyil oluyor.
Kizlarr 12. Veya 13. Haftada olup mide bulantisi devam eden varmii. Benim suana kadar hep sabahlari ac karnina oldu sadece ama halada devam ediyor 🤣 sabahlari kalkmak istemiyorum istifra edicem diyee, bisey cikmasada yoruyor beni 😁 nezaman kesilir acabaaa. Yediklerimi kusmuyorum sonrasinda cok sukur iyiyimm ama kiloda almadim hic daha normalmi 😅
Ben malesef 🤚😭 Araştırmalarima göre 4 ya da 5 ncı ayda bitiyormuş 🙄🙄🙄
Kuzular hastaneden yazıyorum yoğun kanama ve pıhtı atma ile buraya geldik düşük tehlikesi var kalp atışı ve bebek duruyor kızlar bana dua edin
Rabbim yardımcınız olsun inşallah sağ salim çıkarsınız güzel haberlerinizi bekliyoruz 🤲

Bi çok kişide kanama oluyor, dr lar net konuşmuyor, kan görünce düşebilir, riskli demek zorunda. Sen kalbini ferah tut bebek iyiymiş şükür. İyi olacaksınız inşallah Rabbim hayırla sağlıkla kucağına alıp büyütmeyş nasip etsin.

Çok geçmiş olsun canım allah şifa versin inşallah hemen iyileşirsiniz bebeğe de bi şey olmaz inşallah🙏🏻 Her şey düzelecek allahın izniyle bol bol dua et

Allah yardımcın olsun kuzum uzan güzelce hastanede olman çok iyi şimdi tedaviyle kanamayı keserler inş evde de dinlenirsin 🙏🏻 kaç haftadasın

Hanımlar ben gebeliği öğrendiğimden beri pregnacare kullanıyordum aslında kapsamlı bir multivitamin, bir tek omega yok. Bugün doktor omega olan başka bir multivitamine gecmelisin dedi regenesis max veya duosvit önerdi. İçinizde bunları kullanan var mı? Hangisine geçsem bilemedim

Arkadaşlar ben de kan testi yaptırmıştım D vitaminim normal olduğu halde D vitaminli folik asit ve ilave ocean d3k2 aldım günlük. 12. Haftaya girdim. benim doktorum en başından beri D vitamini verdi ama internette 12. Haftadan itibaren diyor. Kafam karıştı açıkçası
Benim doktorum da öğrendiğinden sonra muayenemde başlattı d vitamini damla olarak dil altına kullanıyorum evet bazı doktorlarda vermiyormuş 🤷‍♀️

canm geçmiş olsun. İlk hamileliğimde 12 ve 13. haftada 2 ayrı kanama yaşadım. İkisi de baya şiddetliydi ve pıhtı gelmişti. Kesin düştü bebek diyerek gittim hastaneye. Ama bebeğim gayet sağlıklıydı. Devlet hastanesi önlem amaçlı yatırmak istemişti ama kendi doktorum gerek görmedi git evde dinlen dedi. Sana moral olması için yazıyorum bunları :) ilk kanamam 1 gün diğeri 1 haftaya yakın sürmüştü. Olabiliyor yani. Hiç endişelenme moralini yüksek tut.

Hanımlar ben gebeliği öğrendiğimden beri pregnacare kullanıyordum aslında kapsamlı bir multivitamin, bir tek omega yok. Bugün doktor omega olan başka bir multivitamine gecmelisin dedi regenesis max veya duosvit önerdi. İçinizde bunları kullanan var mı? Hangisine geçsem bilemedim
Regenesis önerdi doktorum da bana. 4-5 gündür kullanıyorum. Gündüz içince mide bulantısı yapıyor ama gece yatmadan 1 tane içiyorum sıkıntı yaşamadım.

X