2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Çok geçmiş olsun öncelikle , inşallah bir sonraki gebeliginiz hem sizin hem bebeğiniz için sağlıkla tamamlanır

Kızlar instagramda bir iki tane cinsiyet tahmini yapan sayfa var sordum kendilerine 40 tl ve 50 tl ücret istediler AryaEvaninAnnesi sanada bir sayfa açıyoruz artık
Kız o ne yaaa anam herşey para olmuş siz bana dua edin melek kızıma dua edin yeter. Zaten teori de belli kesenin şekli ve konumu

Canım zayıf olunca mı daha kilolu olunca mı erken hissediliyor
Zayıflar daha erken hissediyor canım ama yine de 16 dan önce zor hele ilk hamilelik olunca 18. Haftayı rahat buluyor
İlk hamileliğim, ortalama kilodayım.
İçimde sanki hareket eden su varmış gibi hissettim bugün 3 kere. Bu kadar erken hissedilmez değil mi
erken canım şu an çok minik oldukları için hissetmek pek mümkün değil blraz daha beklemek lazım

Çok üzüldüm Allah'a yardımcınız olsun kontrolde mi tesadüfen öğrendiniz kaç haftaliktiniz?
Bugün kontrolüm vardı kalp atışı duymaya diye gittik ama maalesef üzücü sonucu öğrendik hayırlısı 9 haftalık olmam gerekiyordu 6 hastalıkken gelişim durmuş ancak bende hiç bi belirti tok baş dönmesi hariç

Kızlar dün akşam 19.00 gibi bir üşüme geldi ki bana anlatamam 2 kat battaniye pantolon çorap uyuyakalmısım birşey yiyemeden şimdi uyandım kendime yeni geliyorum. Aranızda böyle olan var mı ara sıra
Canım o bana da oluyor sık sık normalde üşüyen biri değilimdir mesela şu an kombi yanıyor evde kızım kısa kollu tişörtle ben hirkayla duruyorum
Anneler, bebek kaçıncı haftada hissedilir? Ben garip bir şey hissediyorum

İlk hamileliğim, ortalama kilodayım.
İçimde sanki hareket eden su varmış gibi hissettim bugün 3 kere. Bu kadar erken hissedilmez değil mi
Canım Ben ilk gebeligimde 16. Haftada hissettim sonra da devamı geldi zaten ama böyle içeriden bir fiske vurulmuş gibi bir histi ilki... İlk gebelik için 13 erken ama bir iki haftaya hissedebilirsin.gecen haftaben de sanki birşeyler hissediyor gibi oldum birkaç kez ama çok erken diye ihtimal veremedim. Daha o kadar güçlü değil küçük sıpalar
Kız o ne yaaa anam herşey para olmuş siz bana dua edin melek kızıma dua edin yeter. Zaten teori de belli kesenin şekli ve konumu
Ay canım sen tahmin yapıyor muydun bulmuşken sorayım hemen ben de hiç anlamıyorum plasenta nerede vs... Bu vajinal USG ile bakıldı 6+4 te o zamandan beri hala doktora gidemedim

Eklentiler

• IMG_20220420_024705.jpg
    100,7 KB · Görüntüleme: 73
Çok geçmiş olsun, Allah sağlıkla sihhatle en kısa zamanda yeniden nasip etsin inşallah.

Kese fasulye bebek sağda vajinal olarak (yani solda) erkek gibi

Bir önceki gebeliğimde aynısını yaşadım çok üzüldük hala üzülüyoruz ama korkma 3 ay sonra tekrar hamile kaldım inşallah sende bi an önce tekrar hamile olursun sağlıkla kucağına alırsın

Bende de var aynı durum çözemedim bı türlü ne olduğunu..

Çok geçmiş olsun canım cok üzüldüm en kısa zamanda sağlıklı bir gebeliğin olur inşallah

Kızlar ceviz badem canım istemiyor birde süt içemiyorum nasıl yapsam bir fikriniz varmı
Ben arada ceviz yiyiyorum ama nadir pek yiyemiyorum, süt de içemiyorum senin gibi tiksindim. Arada gevrek ile birlikte içiyorum, onun yerine her gün bol peynir yemeye çalışıyorum arada yoğurt falan. Zaten multivitamin kullanıyorum her şey var içinde yeterli oluyordur umarım. Her şeyi yiyemiyoruz o kötü oluyor. Sebze de pek yiyemiyorum ben hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…