2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Bugün kontrolüm vardı kalp atışı duymaya diye gittik ama maalesef üzücü sonucu öğrendik hayırlısı 9 haftalık olmam gerekiyordu 6 hastalıkken gelişim durmuş ancak bende hiç bi belirti tok baş dönmesi hariç
Benimde bundan önce öyle 7 haftalık durmuştu üzucu ama hayırlısı buymuş dedik yine hamileyim üzülme ins yine olur sağlıksız vs gebelik de vücut durduruyor

Yok yok dayanın az daha tabi gerçekten sürpriz olsun ama içime erkek gibi doğdu ne zaman partiniz 🥰
Bana da öyle geliyor eşim de kız diyor. 28 Mayıs'ta haftaya bugün. Biz sonucu çarşamba perşembe öğrenmeyi bekliyorduk erken oldu bu hafta bile yapabilirmişiz. Ailem gelecek Bursa'dan birkaç da arkadaş ufak bir şey yapacağız yeşillik bir yer tuttuk bir sürü süsleme de aldık. Kendimizce yapacağız bir şeyler 💖💖

Bana da öyle geliyor eşim de kız diyor. 28 Mayıs'ta haftaya bugün. Biz sonucu çarşamba perşembe öğrenmeyi bekliyorduk erken oldu bu hafta bile yapabilirmişiz. Ailem gelecek Bursa'dan birkaç da arkadaş ufak bir şey yapacağız yeşillik bir yer tuttuk bir sürü süsleme de aldık. Kendimizce yapacağız bir şeyler 💖💖
Buraya resim de atarsın ♥️

Canım o bana da oluyor sık sık normalde üşüyen biri değilimdir mesela şu an kombi yanıyor evde kızım kısa kollu tişörtle ben hirkayla duruyorum

Canım Ben ilk gebeligimde 16. Haftada hissettim sonra da devamı geldi zaten ama böyle içeriden bir fiske vurulmuş gibi bir histi ilki... İlk gebelik için 13 erken ama bir iki haftaya hissedebilirsin.gecen haftaben de sanki birşeyler hissediyor gibi oldum birkaç kez ama çok erken diye ihtimal veremedim. Daha o kadar güçlü değil küçük sıpalar 😊

Ay canım sen tahmin yapıyor muydun bulmuşken sorayım hemen ben de hiç anlamıyorum plasenta nerede vs... Bu vajinal USG ile bakıldı 6+4 te o zamandan beri hala doktora gidemedim
Plesanta daha yok 😂 o 12. Haftadan sonra. Valla kese erkek gibi konum da öyle vajinal ise

Selam hamişler sohbetlere pek katılamıorum yarın mülakatım var ona çalışıorum memurluk hizmetli olarak başvurmuştum çıktı.Bakalım hakkımda hayırlısıysa olur İnşallah.Mülakat geçmişi olanlar bana özelden yazabilir mi?

Eklentiler

• IMG_20220517_101403.jpg
    IMG_20220517_101403.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar dün akşam 19.00 gibi bir üşüme geldi ki bana anlatamam 2 kat battaniye pantolon çorap uyuyakalmısım birşey yiyemeden şimdi uyandım kendime yeni geliyorum. Aranızda böyle olan var mı ara sıra
Bende çok üşüyorum bazen eşimde ne üşümesi ya dio hatta ev gayet iyi dio

Kızlar bu arada kese konumuna göre erkek benim ki ama kese yuvarlak 😂 kız yani her teori direk tutmuyor. Ben tahmin yapıyorum ama size de diyeyim.

Kese yuvarlak ise kız
Kese fasulye ise erkek

Karından ultrasonda bebek sağda ise erkek
Solda ise kız. (Vajinal tam tersi)

Kese yuvarlak gbi mi çok anlayamadım ama bebeğim konumu kız
Şimdi bende şunu merak ediorum ultrsyon cihzını tutuş şeklnden dolayı kesenn şekl değşmez mi mesela bi tarftan bakıo bebeğ boydan görüo bi trftan bakıo bacak arasını göruo ya buda onun gbi şekl değşikliği olabilir mi

X