2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Ayy canm çok sevindim hadi hayırlı olsun, darısı başımıza inşallah Kaç günde çıktı şimdi?

Benim kızım da 3,5 yaşında 34+4’te 1970 gram doğmuştu

Merhaba, doktorunuz kim Balıkesir merkez bende. Bir de perinotologdan doğrudan randevu alamıyorsunuz değil mi doktorunuz yönlendirdi. Ben de ikili içim gidicem ama hangi tarihte emin olamadım.

Ben kalçadan progesteron oluyorum çok korkuyordum ama aştım artık derin derin nefes al hiç acımıyor .Hemşire derin nefes al dediğinden itibaren burnundan al ağzında ver sürekli bitiriyor hemencecik
Ben hap olarak progestan kullanıorum kanama alanı varda size neden iğne olarak verdiler

Bendede kanama alanı var ve kan pıhtılaşma sorunumda var iğne verdi doktor ama kanaman var kullanma falan demedi ven b kaç gün kullanmadım şimdi 1 gün vurup 1 gün kullanmıorum.

Merhaba, doktorunuz kim Balıkesir merkez bende. Bir de perinotologdan doğrudan randevu alamıyorsunuz değil mi doktorunuz yönlendirdi. Ben de ikili içim gidicem ama hangi tarihte emin olamadım.
Burhaniyedeyim canım ben. Doktor yönlendirdi ama mhrs den balıkesir şehir hastanesinden saat 16 olunca alabildim perinatologa. Betül hanım perinatolog daha var kontrole 3 hazirana bulabildim.

Kızlar çok stresliyim eşimin ailesi tarafından hakszılığa uğradım arkamdan konuşuyorlar ama kafama takmıycam
İnsanlar çok tuhaf olabildiğince uzak dur. Seni üzmelerine izin verme. Kim ne derse desin. Ben de önceden çok takardım ama çok değiştim bu konuda.

Benim kayınvalidem hala bilmiyor az görüşüyoruz zaten. Çok ağır şeyler yaşattılar bana kızım yoğun bakımdayken. Çok canımı yaktılar. Anlatsam insan değil dersiniz. Böyle dönemlerde çıkıyor yüzleri. Asla saygısızlık yapmıyorum. Yüzyüze normal davranıyorum. Onlara büyük ahım var.

Konu çok uzun ben herkese iyi davranıyoruö on yıldır neler çektim bebek sahibi olmak için ama kendimi üzmeyeceğim konu eltim görümcem teyzesi ve kuzeni bir vatsap grubundalqr bende şahit oldum yazılanlara bir şekilde

Bir laf vardır şeytan hem yaptırır hem yakallattırır diye. Mazlumun ahı yerde kalmaz canım. Madem bebişin için uzun süre bekledin üzme yavrunu ona sarıl. Eden bulur

Ayy canm çok sevindim hadi hayırlı olsun, darısı başımıza inşallah Kaç günde çıktı şimdi?
Canım pazartesi verdim Perşembe resmi tatil olmasına rağmen cuma akşamı çıktı. 4 iş gününde sonuçlandı yani. Bebişin cinsiyeti de belli oldu kağıda yazdırdık avucumun içinde ama açamıyorum çok heyecanlıyım

Nasıl ya ((( kaç haftalıktı cok cpk üzüldüm gercekten .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…