2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
İnşallah kızlar çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için bu grip durumu biraz üzüyor ya ama içimi rahatlamaya çalışıyorum. İnşallah bebeğime zarar vermez

Merhabalar benim cinsiyet yorumumu da yapabilir misiniz acaba Bu arada kalp atışını da sordum 140-150 arası gidiyor dedi cinsiyet için kalp atışına göre yorum da yapılıyordu galiba var mı bilen

Eklentiler

• 1451F134-27DE-459B-9845-B9298400F90B.jpeg
    61,9 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar çok garip bir şey oldu birkaç gün öncesine kadar nasıl 2-3 bardak çay ile yetineceğim diye düşünen ben çaydan tiksindim 11.haftaya girdiğim an. 2 gündür hiç çay kahve içemiyorum, midemi bulandirmiyor sadece içmek istemiyorum tiksindim sebzelerden de tiksiniyorum umarım geçer kısa zamanda o. Çay geçmese de olur zararliymis zaten hamilelik ne kadar garip bir süreçmiş

Bende çayı çok severim canım. İlk bebeğimde 5.haftadan itibaren hiç lezzet alamamıştım içemiyordum. Kürtaj oldum ayılınca ilk canım çay çekmişti. Bu bebeğimde de aynısı olsu hiç lezzet alamıyorum. Kahvaltıda bile su içiyorum çay yerine

Haftam sizin kadar ileri değil ama aynısı bana da oldu. Her gün kahvemi içerdim aklıma geldikçe garip oluyorum. Günlerdir çay da içmedim sanırım ondan da tiksindim hiçbir şey olmadan

İnşallah kızlar çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için bu grip durumu biraz üzüyor ya ama içimi rahatlamaya çalışıyorum. İnşallah bebeğime zarar vermez
Canım ben kızıma hamileyken gayet bi kac sefer hastalandım. Cok cok agır bir şey olmadığı sürece problem olmuyor ki

Aman hadi gözün aydın kalp atışı var ya şükürler olsun
Dinlen güzelce kuzum hiç temizlik filan yapıp yorma kendini bizim durum bi tık daha sıkıntı
Yatıp uzanmak gerçekten tek tedavisi galiba
Şişkinliğin hiç geçmedi mi senin

Reactions: zan
Ay maşallah bu bebiş çok güzell insan nokta kadar görünce anlamıyor bildiğin bebiş olmuş bu artık büyümüş annesi ben tekrar 12.haftamda gideceğim benimki de büyümüş olacak o zaman ay çok heyecanlandım bu fotoğrafı görünce

Ya icmeyelim zaten daha iyiymiş ama bu sefer de insan ne içeceğini bilemiyor yemek yerken çok alışkınım kuru kuru yemek de zor ayran içerim artık
Haftam sizin kadar ileri değil ama aynısı bana da oldu. Her gün kahvemi içerdim aklıma geldikçe garip oluyorum. Günlerdir çay da içmedim sanırım ondan da tiksindim hiçbir şey olmadan
Aman belirtiler hep böyle gider inşallah canım derdimiz tiksinme olsun bulantı, kusma çok daha zor

Kucaklarımızda da büyüyecekler inşaallah güzel anne

ben de kürtajdan ayılırken “biriniz de kahve söylemediniz mi yazıklar olsun” diye kalktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…