2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Canim korkutmak istemem ama tiroidi asla ihmal etme ben 3 ay önce düşük yaptim sebebi tsh degerimin yuksel olmasiydi simdi gözüm gibi bakıyorum o degere. Dun bi hastanede kan verdim 2ydi bugün baska yerde verdim 3.5 çıktı korktum valla ama bugün tok karina alınmıştı kan o yuzdenmis sonra rahatladim. Yani onemsemek lazım

İki doktorda takip ediyor canım öyle bı tehlike gorseydiler söylerlerdi daha öncesi troidim olmadığı için gebelikten kaynaklı yükselme olmuş.. Benimde ilk çıkan değerim 3.59 du bişey olmadı 4 un üstü tehlikeli dedi

Bence kız bu da benimki

Eklentiler

• InShot_20220510_200358388.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 63
Merhaba canım hangi ilacı kullaniyodun. Ben eutrox 50 mg kullanıyorum ama 2nin altina düşünemedim degeri bi türlü. Senin kactan düştü tsh ın

Ay teyzoşum benim kıyamam maşallah. Benzer beebelerimizin konumu sanki. Ben erkek hissediyorum ama bakalım canım. Mavigrill seyma4 Biz beraber gidiyoruz haftalarda sizi özellikle takip ediyorum kızlar
Evet bizim seninle aynıydı gün olarakta hareketlerini görmüşsündur taramaya ne zaman çağırdı

Benimde 2 çıktı canim bugün kadin doguma gittim o da tsh istemis ama tabi toktum 3.5 çıkmış. Boyle olunca şaşırdım biraz ama kahvalti yaptığım için öyledir herhalde dimi
Kuzum gebelikte hormonlar çok oynak anlık yükselmiştir çok kafana takip kendini strese sokma açlık tokluk muhakkak etkiler

Kızlar ben hamileliği öğreneli beri 5.5 kilo verdim. 66.7 idim 61.2 oldum. Doktoruma da dedim. Önemli değil dedi. Çok az yemek yiyorum mesela sabah yulaf yoğurt çilek yedim. öğle yemeği yok. galeta kemiriyorum. Akşam da salata ızgara et falan o da 1 dilim.

Doktor normal dedi diye takmadım açıkçası. Sadece folik alıyordum elenatal 2 diye bir multivitamin verdi. Kızımda da 20. haftaya kadar 1 kg almıştım. Yiyordum onda bulantım da yoktu. Ama bu sefer öyle değil ağzım zehir gibi. Ne yediğimden tat alıyorum ne içtiğimden. Sanki herşey çürük gibi. Kusmadım ama yiyemiyorum lokmalar ağzımda büyüyor. Herşey kokuyor. Ağzımda hep bir çürük tat var.

Hayat kalitem sıfır. Normalde günde 6 saat uyurdum uykuyu sevmezdim ama o kadar halsizim ki hep uyuyorum. İşler eşimle ortak. Eşime yığdım tüm işleri. Ne yapacağım ne zaman hafifler bilmiyorum.

Merhaba canım hangi ilacı kullaniyodun. Ben eutrox 50 mg kullanıyorum ama 2nin altina düşünemedim degeri bi türlü. Senin kactan düştü tsh ın
11 nisan 3.91
26 nisan 2.08
11 mayıs 0.541
Euthyrox 25 mg kullandım canım.
Sabah 8 e alarm kurdum aldım ilacı. Sonra uyuyorum 12 civarı kahvaltı yapıyorum. Düzenli kullanım ve ardından hemen yemek yemememin büyük etkisi oldu.

Ben kahvaltidan önce aliyodum ama düzenli aynı saatte almiyodum bende öyle yapayim en iyisi. Iyiki soyledin canım

Evet bizim seninle aynıydı gün olarakta hareketlerini görmüşsündur taramaya ne zaman çağırdı
Taramam 11-13 hafta dedi ama burhaniyede yapılmıyormuş. Ayvalık devlete gideceğiz. 11. haftama denk geliyor randevu. Direk yapmayıp randevu verirse gidince, verilen sürede hallederiz inşallah. Evet gördüm doktor ekranı bana çevirdi kıpraşıyordu minik kuzucuğum

Teşekkürler kızlar ; serum takılan arkadaşım üzüldüm senin adına da ; bulantılı hamileler böyle o zaman.. inşallah bi’ an önce hepimiz düzeliriz böyle böyle geçicek herhalde.. ben de 9 haftalık flnım ; inşallah 12 haftada kesilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…