2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Benim oglum 8bucuk aylik oldu ek gidayi cok sevdi hatta fazla sevdi sanki hic doymuyor surekli yemek istiyor bende fazla gelir diye vermek istemiyorum emmeyi azaltti sanki ona cok üzuluyorum😔oturmayi hic sevmiyor desteksiz biraz oturuyor hemen yana devriliyor zaten oturmayi reddediyor ayaklariyla direniyor mama sandalyesine dahi oturmuyor surekli olarak yürumek istiyor ellerinden tutup yürutuyorum yurutecide kabul etmedi belim tarifsiz agriyor😪
Bizdede henuz heceleme yok sadece anlamsiz sesler cikariyor bu aralar ce e oynamayi ögrendi perdeyle yuzunu kapatip aciyor 😀
Ali de aynı şekilde ek gıdaya çok düşkün memeyi baya azalttı. Emekleme çalışması hiç yok, desteksiz oturuyor ama. Sürekli ayağa kalmak istiyor

Canım peki cevizle fındığı nasıl veriyorsun
Bizde hiç diş de yok henüz
Bende vermek istiyorum ama nasıl versem bilemedim
Cam rendede rendeleyebilirsin ya da hani minik sarımsak rendeleri oluyor ya ,onun nokta nokta tırtıklı kısmı var ,ben orda rendeliyorum .un ufak oluyor . En sevdiği şeyin içerisine karıştır . Benim ki sade yoğurda bayılıyor , hergun yogurduna 1 ceviz rendeliyorum. Tadını da değiştirmiyor hiç yogurdun .hepsi bitiyor

Hala tam basamıypr canım. Bazen basar gibi oluyor ama hemen gerı parmak ucuna yükseliyor. Adımlama refleksı ıse hıc yok
Benimki basıyordu parmak ucuna şimdi ayağını yere değmeden hemen çekip yukardan topluyor bağdaş gibi.niye böyle oldu bilmiyorum.halıya bastırırdık Adım atmayı da biliyordu.şimdi halıları yıkatmaya verdim yer boş ondan mı basmıyor bilmiyorum.arkadaşımın oğlumla yaşıt kızı var 7 aylıkken damacanadaki tutunur kendi kalkardı şok olmuştum görünce oğlum 13 aylık yürüdü tembel derdim.kızım 13 aylıkken yürürse şükredicem 😂😂

X